Ikšķiles jaunajiem pianistiem panākumi starptautiskā konkursā

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķiles jaunajiem pianistiem panākumi starptautiskā konkursā

Ritvars Raits

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore Valda Jermanova informē, ka viņas vadītās izglītības iestādes audzēkņi Reinis Grundulis un Patrīcija Paura (pedagoģes – Maira Līduma un Zanda Grīnberga-Grundule) guvuši panākumus, šomēnes attālināti piedaloties XI Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā, kur savas muzicēšanas prasmes demonstrēja bērni un jaunieši ne tikai no Latvijas, bet arī no Polijas un Lietuvas.

Konkursu organizēja Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola, konkursa žūrijas priekšsēdētājs bija Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors, Klavieru katedras vadītājs Juris Kalnciems. Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie pianisti kopā ar savām skolotājām ieguldījuši lielu darbu, lai varētu veiksmīgi piedalīties šajā konkursā un godam aizstāvēt skolas un Ikšķiles vārdu.

Reinis Grundulis (6.klase) konkursā ieguva 21,33 punktus un godalgoto 2.vietu 12 pianistu konkurencē, papildus iegūstot speciālbalvu «Par labāko brāļu Mediņu skaņdarba atskaņojumu».

Patrīcija Paura (1.klase) šajā konkursā savā vecuma grupā ieguva 3.vietu. Kā uzsver skolas direktore, pianiste Patrīcija jau vairākkārt pārstāvējusi Ikšķili gan Latvijas mēroga, gan starptautiskos konkursos.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola lepojas ar savām jaunajām uzlecošajām zvaigznītēm un saka lielu paldies skolotājām Mairai Līdumai un Zandai Grīnbergai- Grundulei, kā arī pateicas ģimenēm par milzīgo atbalstu un lielisko sadarbību!

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!