Ikšķiles jaunsargiem četri kausi šaušanas sacensībās

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Ikšķiles novada jaunsargu vienības arhīva Ikšķiles jaunsargu komandai «Pikseļi» godpilnā otrā vieta: Edvards Petkuns (no kreisās), instruktors Andris Juškāns, Adelīne Neimane, Nikija Tēra un Edvards Andris Prūsis.

Ikšķiles jaunsargiem četri kausi šaušanas sacensībās

Andris Juškāns, JC5.NN jaunsargu instruktors

29.februārī Ogres novada Sporta centra šautuvē norisinājās Jaunsardzes centra 5.novada nodaļas sacensības šaušanā ar mazkalibra ieročiem. Lieliskas snaiperu iemaņas nodemonstrēja Ikšķiles novada jaunsargi, kuru divas komandas izcīnīja pirmo un otro vietu, divi kausi ikšķiliešiem arī individuāli – Edvardam Andrim Prūsim 2.vieta, bet Tomasam Juškānam 3.vieta.

Jaunsardzes centra 5.novada nodaļas sastāvā ietilpst visas Rīgas un Jūrmalas pilsētas, kā arī Pierīgas novadu vienības. No mūspuses jaunsargiem tie ir tikai ikšķilieši. Konkurence šaušanas sacensībās bija ļoti sīva – kopumā piedalījās 40 jaunsargi, kuri pārstāvēja desmit komandas, kā arī startēja individuāli. Jaunsargi šāva ar mazkalibra šautenēm no pozīcijas «guļus bez balsta» un «stāvus».

Godalgotās vietas komandu konkurencē ieguva:

1.vietā «Lācīši» (Ikšķiles novada jaunsargu vienība, instruktors – A.Juškāns). Komandas sastāvs: Beatrise Auzāne, Matīss Liepa, Tomass Juškāns un Austra Ozola.

2.vietā «Pikseļi» (Ikšķiles novada jaunsargu vienība, instruktors – A.Juškāns). Komandas sastāvs: Adelīne Neimane, Nikija Tēra, Edvards Andris Prūsis un Edvards Petkuns.

3.vietā «101» (Rīgas Zemgales priekšpilsētas vienība, instruktors – M.Ruģēns). Komandas sastāvs: Kristaps Rozentāls, Rūta Skroderēna, Ričards Karass, Aleksis Kālis.

«Labākais šāvējs» individuāli abos vingrinājumos kopvērtējumā:

1.vietā Ričards Karass (instruktors M.Ruģēns);

2.vietā Edvards Andris Prūsis (instruktors A.Juškāns);

3.vietā Tomass Juškāns (instruktors A.Juškāns).

Liels paldies par atbalstu un sadarbību Ogres novada Sporta centram un īpaši Andrim Sosnaram, NMPD Vidzemes brigādei, Ikšķiles novada pašvaldībai un JC 5.NN jaunsargu instruktoriem!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!