Ikšķiles vidusskolā ieviesīs Ogres novada skolēna karti

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķiles vidusskolā ieviesīs Ogres novada skolēna karti

Marta Poga

Līdz šim Ogres novada skolēna kartes priekšrocības veiksmīgi izmanto bijušā Ogres novada izglītības iestāžu izglītojamie, taču turpmāk šīs kartes izmantošana būs iespējama arī citās jaunizveidotā novada izglītības iestādēs, tātad arvien plašākā mērogā. No 5.janvāra Ogres novada skolēna karte tiek ieviesta arī Ikšķiles vidusskolā.

Ogres novada skolēna karte ir dokuments, kas kalpo ne vien kā skolēna apliecība, bet nodrošina arī dažāda veida priekšrocības, piemēram, pašvaldības apmaksāto pusdienu saņemšanu skolas ēdnīcā un braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanu sabiedriskajā transportā. Atsevišķās Ogres skolās izsniegtā karte pilda arī drošības funkciju – skolēni un personāls mācību iestādē var iekļūt tikai ar šo dokumentu.

Līdz ar Ogres novada skolēna kartes ieviešanu Ikšķiles vidusskolā tiks paplašināta kartes darbības zona, arvien pilnveidojot pakalpojumu pieejamību apvienotā novada teritorijā. Paredzēts, ka citās izglītības iestādēs jaunizveidotajā novadā skolēna karte varētu tikt ieviesta, sākot ar jauno mācību gadu.

Jāņem vērā, ka skolēna karti pašvaldības apmaksāto pusdienu saņemšanai Ikšķiles vidusskolā varēs izmantot no 1.februāra.

Skolēnu kartes izgatavošana ir bez maksas. Ja skolēnu karti pazaudē, tad tās atjaunošanas maksa ir divi eiro. No kartes atjaunošanas maksas atbrīvoti skolēni no daudzbērnu ģimenēm,  no mazturīgām ģimenēm un skolēni ar invaliditāti.

Ja skolēna karte nozaudēta, jāzvana uz diennakts informatīvo tālruni 65035933 un jāpiesaka kartes nozaudēšana.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!