Ikšķilietim Ģēģerim  pirmais gols Latvijas izlases rindās

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķilietim Ģēģerim  pirmais gols Latvijas izlases rindās

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Dānijas pilsētā Esbjergā Latvijas vīriešu izlase hokejā aizvadīja divas pārbaudes spēles, mērojoties spēkiem ar Norvēģijas un Dānijas hokejistiem. Mačā pret dāņiem savus pirmos vārtus Latvijas izlases sastāvā guva ikšķilietis Emīls Ģēgeris, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju mūsu valstsvienībā.

11.novembrī Latvijas hokejisti krustoja nūjas ar Dānijas valstsvienību. Uzbrucējs Emīls Ģēgeris spēlēja otrajā maiņā, bet ar rezultativitāti neizcēlās. No Ogres novada Latvijas izlasē bija arī ķegumietis Ēriks Vītols, kurš spēlē vārtsarga pozīcijā, bet viņš šo maču skatījās no rezervistu soliņa. Latvijas izlase svinēja uzvaru ar 3:0, ar vārtu guvumiem izcēlās Rūdolfs Polcs, Deniss Smirnovs un Renārs Krastenbergs.

Arī 12.novembrī, kad latvieši spēkojās ar Norvēģijas hokejistiem, mūsu valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš vietu vārtos uzticēja Jānim Kalniņam, ķegumieti Vītolu atkal atstājot rezervē. Šajā mačā mūsu komanda piedzīvoja smagu zaudējumu, kapitulējot ar 1:5. Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva ikšķilietis Emīls Ģēģeris, kurš arī šajā spēlē cīnījās otrās maiņas rindās. Pēc spēles tieši Ģēģeris tika apsveikts kā mūsu valstsvienības labākais spēlētājs. Jāpiebilst, ka šis Emīlam Ģēģerim bija pirmais vārtu guvums Latvijas izlases sastāvā.

Latvijas izlases piedalīšanās triju valstsvienību turnīrā bija kā viens no gatavošanās posmiem Ziemas olimpiskajām spēlēm, kas nākamā gada februārī notiks Ķīnas galvaspilsētā Pekinā.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!