Indra Mackeviča uzvar ar jaunu personīgo rekordu

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Ogres NSC arhīva Ogres NSC audzēkne Indra Mackeviča uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena Liepājā.

Ritvars Raits

Ogres novada Sporta centra vieglatlētikas treneris Zigurds Kincis informē, ka viņa audzēkne Indra Mackeviča, startējot «Sportland» kausa izcīņas pirmā posma sacensībās, kas 10.janvārī notika Liepājā, vecuma grupā U16 ar jaunu personīgo rekordu bija ātrākā 600 m skriešanas distancē.

Indra uzvarēja ar rezultātu 1:41,84 min., kas ir ne tikai jauns viņas personīgais rekords, bet arī šīs sezonas labākais rezultāts Latvijā vecuma grupā U16. Vēl šajās sacensībās vecuma grupā U18 augstlēkšanā atzīstami startēja Ogres novada Sporta centra audzēkne Elīza Lemberga, kura pārstāv arī Murjāņu Sporta ģimnāziju. Elīza ar rezultātu 1,68 m izcīnīja 2.vietu. Viņas treneri ir Jevgēnijs Liepa un Andis Austrups.

Vecuma grupā U16 2.vietu izcīnīja divi lielvārdieši – Kerola Ozola un Matīss Sniedze. Kerola ar rezultātu 9,35 sek. bija otrā ātrākā 60 m barjerskriešanā, bet Matīss ar rezultātu 11,73 m – lodes grūšanā. Viņu trenere ir Iveta Puķīte. Vecuma grupā U18 2.vietā augstlēkšanā ar rezultātu 1,86 m ierindojās Lielvārdes novada Sporta centra un Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēknis Matīss Gržibovskis, kura treneri ir Iveta Puķīte un Gints Bitītis.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!