Izmaiņas autobusa maršrutā: lai ērtāk skolēniem

[ A+ ] /[ A- ]

No 1.septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6117 Ogre–Ķegums–Birzgale–Lāčplēša stacija. Izmaiņas gaidāmas arī maršrutā Nr.6118 Ogre–Lielvārde–Rembate–Ogre.

Ņemot vērā, ka Ciemupē palielinās iedzīvotāju skaits un līdz ar to pieaug arī pieprasījums pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem, kā arī lai skolēniem būtu iespēja laikus nokļūt izglītības iestādēs, autobuss no Ogres autoostas darbadienās izbrauks plkst.5.45 (līdz šim izbrauca plkst.6.00). No pieturas Birzgale tas izbrauks darbadienās visa gada garumā plkst.6.30 (mācību laikā autobuss brauks Ciemupē pa Pionieru, Zvejnieku, Daugavas, Uzvaras ielu un tālāk pa ikdienas maršrutu, savukārt skolēnu brīvdienās autobuss brauks pa autoceļu A6 Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Patarnieki) un tālāk pa ikdienas maršrutu).

Maršruta Nr.6118 Ogre–Lielvārde–Rembate–Ogre reiss Ogres autoostā turpmāk tiks uzsākts darbadienās plkst.17.00 (līdz šim tika uzsākts plkst.16.00) un vairs netiks veikts līdz Rembates pamatskolai, informē Valsts SIA Autotransporta direkcijā.