Izsaka pateicību Albertam Zaķītim par ugunsnelaimē nonākušu cilvēku glābšanu

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Lielvārdes novada pašvaldības arhīva

Izsaka pateicību Albertam Zaķītim par ugunsnelaimē nonākušu cilvēku glābšanu

Lielvārdes novada domes pašvaldības priekšsēdētāja Santa Ločmele un viņas vietniece Vita Volonte 29.decembrī pasniedza pašvaldības apbalvojumu «Pateicība» lēdmanietim Albertam Zaķītim par drosmīgu rīcību, glābjot ugunsnelaimē nonākušu cilvēku dzīvības.

«OVV» jau rakstīja, ka 20.decembra naktī, neuzmanīgi rīkojoties ar uguni, Lēdmanes pagasta daudzdzīvokļu mājā «Cīruļi» aizdegās dzīvoklis. Tajā atradās divi pensijas vecuma cilvēki. Riskējot ar savu veselību un dzīvību, Alberts Zaķītis uzlauza degošā dzīvokļa durvis un kopā ar citiem īrniekiem veica ugunsgrēka likvidēšanas darbus, paralēli tam no nāves izglābjot degošā dzīvokļa iemītniekus.

A.Zaķītis uz Lēdmani pārcēlies dzīvot vien pirms diviem gadiem. Dzīves laikā viņš bijis ugunsdzēsējs, kas glābis daudzu cilvēku dzīvības, tāpēc arī šajā reizē pratis rīkoties drosmīgi un mērķtiecīgi, pielietojot savas zināšanas un prasmes.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!