Izsludināts konkurss «Gada sporta pedagogs 2021»

[ A+ ] /[ A- ]

Izsludināts konkurss «Gada sporta pedagogs 2021»

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludinājusi gadskārtējo konkursu «Gada sporta pedagogs 2021». Pieteikumus pieņems līdz 23.novembrim.

Dalībai konkursā aicināti pieteikties paši sporta skolotāji, bet pieteikumu var sagatavot un iesniegt arī ikvienas valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors vai direktora vietnieks mācību darbā. Konkurss risināsies vienā kārtā, tā vērtēšanas kritēriji paredz pievērst uzmanību dažādiem sporta pedagoga darba aspektiem, piemēram, pretendenta organizētajām ārpusstundu aktivitātēm, profesionālās pilnveides pasākumiem, dalībai metodiskajās apvienībās u.c. Kopā ar rakstisko pieteikumu katram pretendentam jāiesniedz arī video pieteikums, kurā konkursa dalībniekiem jāiepazīstina ar savu profesionālo darbību un metodēm, īpaši izceļot darbu attālināto mācību apstākļos.

Pieteikumus dalībai konkursā «Gada sporta pedagogs 2021» var iesniegt līdz 23.novembrim, sūtot to elektroniski uz adresi sports@izm.gov.lv. Konkursa nolikums, pieteikuma forma un kopā ar pieteikumu iesniedzamie apliecinājumi atrodami IZM mājas lapā.

Konkursa rezultāti un uzvarētājs tiks paziņots pasākuma «Trīs zvaigžņu balva 2021» apbalvošanas ceremonijā 2022.gada 8.janvārī pulksten 19.00 kultūras un izklaides centrā «Hanzas perons».

Konkursa «Gada sporta pedagogs» mērķis ir akcentēt sporta pedagogu lielo lomu, veidojot jauniešos dziļu un vispusīgu izpratni par veselīga un sportiska dzīvesveida nozīmību un motivējot regulārām fiziskām aktivitātēm, kā arī apkopot šī gada Latvijas labāko sporta skolotāju pieredzi.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!