Izstrādā jaunā Ogres stāvlaukuma lietošanas noteikumus

[ A+ ] /[ A- ]

Izstrādā jaunā Ogres stāvlaukuma lietošanas noteikumus

Marta Poga

Ogrē, starp Skolas ielu un Ogres dzelzceļa staciju, izbūvēts jauns stāvlaukums, kuram ar Ogres novada domes deputātu lēmumu par godu Ogres pirmajam mēram dots Jūlija Marsona laukuma nosaukums. Iedzīvotāji ievērojuši, ka pie iebrauktuves laukumā uzstādīta automātiskā barjera un tablo, kurā paredzēts atspoguļot informāciju par stāvlaukumā iebraukušo auto skaitu, bet pie izbraukšanas novietots maksas automāts. Šie Ogrē līdz šim neierastie atribūti radījuši ne vienu vien jautājumu un minējumu.

Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieki skaidro, ka pašvaldībā vēl nav pieņemts galīgais lēmums par jaunā stāvlaukuma izmantošanas kārtību un nosacījumiem, taču izstrādes stadijā ir saistošo noteikumu projekts par Ogres novada pašvaldības maksas autostāvvietu apsaimniekošanu un lietošanu.

Plānots, ka autostāvvietas jaunajā laukumā varēs izmanot gan bez maksas, gan par maksu.

Darba dienās, laikā no pulksten 8 līdz pulksten 20, ar Ogres novada iedzīvotāja karti pirmā stunda auto novietošanai stāvlaukumā varētu būt par brīvu, bet par katru nākamo stundu būtu jāmaksā 50 centi. Savukārt pārējiem autostāvvietas lietotājiem par brīvu būtu tikai 15 minūtes, bet par katru nākamo stundu nāktos maksāt vienu eiro.

Par auto novietošanu laikā no pulksten 20 līdz pulksten 8; sestdienās un svētdienās un svētku dienās, kā arī par plānoto nakts tarifu šajā laikā – 2.jūlija „OVV”.

.