Izstrādās Ogres novada investīciju piesaistes datu bāzi

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres Biznesa un Inovāciju Centrs (OBIC) ar Ogres novada domes atbalstu plāno izstrādāt Ogres novada investīciju piesaistes platformu – datu bāzi. Tajā tiks atzīmētas vietas, kurās iespējama dažādu nozaru uzņēmumu izvietošana.

OBIC projektu vadītāja Ilze Linkuma skaidro, ka investīciju piesaistes platformas mērķis ir palīdzēt investoriem iepazīties ar nekustamā īpašuma iegādes vai nomas iespējām un tā izmantošanas mērķiem, izvērtējot konkrētus aktuālos piedāvājumus Ogres novadā. Investīciju piesaiste uzlabos infrastruktūru, nodrošinās ar jaunām darba vietām un ienesīs papildu nodokļus pašvaldības budžetā.

Investīciju piesaistes platformas interaktīvā versija tiks sagatavota 2012. gada sākumā. Līdz tam OBIC apkopos informāciju no interesentiem, kuriem ir nekustamais īpašums (telpas, ēkas, zeme) un kuri vēlētos to piedāvāt investoriem uzņēmējdarbības veikšanai.

«Aicināti pieteikties gan privātie īpašnieki, gan valsts un pašvaldības institūcijas visa Ogres novada administratīvajā teritorijā (Ogres pilsēta, Krapes, Ķeipenes, Lauberes, Madlienas, Mazozolu, Meņģeles, Ogresgala, Suntažu un Taurupes pagasts). Ja jūsu rīcībā ir nekustamais īpašums, kas varētu interesēt investorus, jums tikai atliek to reģistrēt OBIC nekustamā īpašuma datu bāzē, aizpildot anketu nekustamā īpašuma reģistrēšanai un nosūtot to uz e –pastu: investiciju.karte@obic.lv. Pieteikuma anketu var atrast OBIC mājaslapā: www.obic.lv,» skaidro I.Linkuma.