Jau otrais «Kumho Tyre» riepu komplekts aizceļo uz Lielvārdes novadu

[ A+ ] /[ A- ]

Jumpravietis Emīls Josts pēc uzvaras «Kumho Tyre» rīkotajā skatītāju konkursā.

Jumpravietis Emīls Josts pēc uzvaras «Kumho Tyre» rīkotajā skatītāju konkursā.

Katru reizi, kad Ogres 1.vidusskolas sporta hallē notiek Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas komandu spēle, BK «Ogre» ģenerālsponsors «Kumho Tyre» rīko konkursu skatītājiem, kurā galvenā balva ir autoriepu komplekts. Pagājušajā sestdienā par konkursa uzvarētāju kļuva jumpravietis Emīls Josts.

Konkursa dalībnieks tiek izlozēts pēc iegādāto ieejas biļešu numuriem. Uzdevums – 40 sekunžu laikā četras reizes jāiemet bumbu grozā – tieši no apakšas, no soda metienu līnijas, no trīspunktu metienu līnijas, kā arī no laukuma centra. Kā sarunā ar «OVV» atklāja Emīls Josts, no groza apakšas un no trīspunktu metienu līnijas viņš bija precīzs jau pirmajā mēģinājumā, no laukuma centra – ar trešo piegājienu, bet visvairāk laika prasījis trāpījums no soda metienu līnijas. Lai vai kā, bet 40 sekundēs viņam izdevās iekļauties. Vakar, 14.martā, viņam vēlreiz bija jādodas uz Ogri, šoreiz – lai saņemtu godam nopelnīto balvu.

Šosezon tikai diviem «Ogre/Kumho Tyre» spēles apmeklētājiem izdevies uzvarēt šajā konkursā – bez Emīla Josta vēl arī Edgaram Breimanim. Interesanti, ka viņi abi dzīvo vienā novadā – Edgars ir lielvārdietis. Protams, gluži bez basketbolista iemaņām trāpīt četrus metienus tādā laika limitā ir diezgan neiespējami, bet abi puiši spēlē basketbolu Ogres novada atklātajā čempionātā. Edgars pārstāv 1.līgas komandu «Lielvārde/bacca», bet Emīls – 2.līgas vienību «BK Jumprava».

Ritvars Raits

 

Foto no BK «Ogre» arhīva