Jaunajā «Talantu Fabrikā» piedalīsies arī divi ogrēnieši

[ A+ ] /[ A- ]

Ilze Skarbule.

Ilze Skarbule.

Kļuvuši zināmi 15 «Jaunās Talantu Fabrikas» dalībnieki, kuru vidū ir arī divi ogrēnieši, informē mediju grupas «Modern Times Group» sabiedrisko attiecību vadītāja Marta Zandersone.

TV Kanāla 2 šovs «Jaunā Talantu Fabrika» sāksies 19.augustā, kad savā jaunajā mājvietā jeb dzīvoklī ievāksies 15 apņēmības, cerību un enerģijas pilni jaunieši. M.Zandersone skaidro, ka šova mērķis ir attīstīt atrasto dalībnieku vokālas dotības un palīdzēt viņiem kļūt par jaunām, uzlecošām Latvijas mūzikas zvaigznēm. Uzvarētājs šovā, protams, būs tikai viens, un viņa vārds taps

Dāvis Mazurenko.

Dāvis Mazurenko.

noskaidrots vienpadsmit nedēļu garā muzikālā maratonā. Gaidāmo šovu vadīs Ketija Šēnberga un radio «Star FM» ētera cilvēks Jānis Romanovskis.

Lai varētu piedalīties šovā, dalībniekiem nācās izturēt vairākas atlases kārtas. Uz pirmo no tām bija ieradušies 693 kandidāti, uz otro kārtu tika aicināti 90, no kuriem 15 izraudzīja kā gaidāmā šova dalībniekus.

Kanāla 2 skatītāji dalībnieku un pedagogu kopdarba rezultātu varēs novērtēt ik pirmdienas vakaru lielajā koncertā. Dienas no viena koncerta līdz nākamajam dalībnieki aizvadīs dažādās nodarbībās, mēģinājumos un, protams, arī ikdienas sadzīves nodarbēs. 26.augusta vakarā gaidāms pirmais jaunās «Talantu Fabrikas» koncerts, kurš būs vērojams tiešraidē Kanālā 2 un arī TV3. Dalībnieki ik nedēļu izpildīs dziesmas atbilstoši noteiktajai tematikai, apliecinot savu talanta daudzpusību un izceļot individualitāti. Katrā koncertā «Jaunās Talantu Fabrikas» jauniešus vērtēs četri žūrijas pārstāvji, no kuriem trīs vienlaikus ir šova pedagogi, bet viens vērtētājs ik nedēļu mainīsies. Visi dalībnieki, kas apmeklēja šova «Jaunā Talantu Fabrika» atlases, bija noskatījuši, pie kura no trim pasniedzējiem vēlas skoloties. Pedagogiem – Jolantai Gulbei – Paškevičai, Edgaram Kramiņam un Donam – piederēja gala vārds jauniešu un savu skolnieku izvēlē.

Pedagoģi Jolantu Gulbi – Paškeviču par savu pasniedzēju izvēlējušies divi ogrēnieši – Dāvis Mazurenko un Ilze Skarbule. Dāvim ir 19 gadu. Viņš mācās Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā un vēlas iestāties Codarts academy for the arts. Dāvja sapņu profesija ir mūziķis, un viņš pieteicies šovā, lai iegūtu jaunu pieredzi un zināšanas kā mūzikas, tā arī šovbiznesa jomā. Savukārt Ilze Skarbule mācās Ogres 1.vidusskolā un arī vēlas kļūt par mūziķi, vokālo pedagoģi. «Jaunajā Talantu Fabrikā» viņa piedalās, jo vēlas sevi pilnveidot un pierādīt citiem.

Dzintra Dzene

Foto no šova arhīva