Jaunajiem «Ogres SC» futbolistiem divi vicečempionu tituli

[ A+ ] /[ A- ]

Pauls Rubīns un viņa trenētā 1999. gadā dzimušo zēnu «Ogres SC» komanda ar izcīnīto vicečempionu kausu un sudraba medaļām.

Pagājušās nedēļas nogalē divas «Ogres SC» zēnu komandas (1999. un 2000. g. dzim.) piedalījās starptautiskā telpu futbola turnīrā «Draudzība starp futbolu». Ogres komandu starts bija ļoti veiksmīgs, jo tās abas izcīnīja godpilno otro vietu.

13. novembrī uz Smilteni devās Raivja Rubīna trenētie 2000. gadā dzimuši ogrēnieši. Savā apakšgrupā «Ogres SC» puikas ar 4:0 uzvarēja SK «Blome», bet ar FK «Gulbene» cīnījās neizšķirti – 2:2. Pateicoties labākai vārtu attiecībai, mūsējie iekļuva finālgrupā, kura ar 1:0 pārspēja SK «Vidzeme», bet mačā ar spēcīgo FK «Smiltene» piedzīvoja sagrāvi ar 0:6. «Vidzemei» pret smilteniešiem klājās vēl sliktāk, tāpēc sudraba godalgas un kausu par 2. vietu saņēma «Ogres SC».

14. novembrī tālo ceļu uz Smilteni mēroja 1999. gadā dzimušo zēnu komanda «Ogres SC», kuru trenē Pauls Rubīns. Savā apakšgrupā puikas pārliecinoši pirmie, jo ar 6:0 sagrauts SK «Blome», bet «Valmieras BJSS» pieveikta ar 4:0. Finālgrupā ogrēnieši ar 1:0 uzvarēja «Vidzemi», bet ar favorītu, FK «Smiltene», nospēlēja neizšķirti – 1:1. Pateicoties labākai vārtu attiecībai, par čempioniem kļuva smiltenieši, bet «Ogres SC» vicečempionu tituls.

Foto no Paula Rubīna arhīva