Jauno mācību gadu uzsāk ar kopīgu skrējienu

[ A+ ] /[ A- ]

Jauno mācību gadu uzsāk ar kopīgu skrējienu

Marta Poga

Lielvārdes Sporta centra mācību gada atklāšana kopīgā skrējienā jau kļuvusi par tradīciju. Tajā piedalās gan Sporta centra audzēkņi, gan treneri un vadība, gan audzēkņu vecāki.

Kā informē Lielvārdes Sporta centra pārstāvji, šogad mācību gada atklāšanas pasākums notika cita skaista pasākuma – «24 stundu festiņa» ietvaros, kas Lielvārdes Sporta centra stadionā sākās 26.augusta vakarā.

Lielvārdes Sporta centra kolektīvs 24 stundu skrējiena pasākumā skrēja divas stundas. Laikā no pulksten 12 līdz pulksten 13 skrēja jaunākā vecuma florbolisti, tenisisti un vieglatlēti ar saviem vecākiem un treneriem. Savukārt Lielvārdes Sporta centra vecāko grupu audzēkņi skrēja no pulksten 13 līdz pulksten 14. Otro skrējiena stundu atklāja Lielvārdes Sporta centra vadības un treneru komanda – direktors Ainars Puķītis, direktora vietniece Inga Lišmane un treneri Zintis Bergmanis, Kaspars Kreimanis, Juris Sandis Jēgers, Reinis Kārkliņš. Kolēģi par šī pasākuma organizēšanu un vadīšanu vislielāko paldies saka Lielvārdes Sporta centra trenerim Agrim Pikšenam.

Pēc skrējiena sporta centra vadība saviem audzēkņiem bija sarūpējusi arī nelielu, atsvaidzinošu pārsteigumu – saldējumu!

«Lielvārdes Sporta centra skrējienu laikā izjutām īpašu gaisotni, jo savus bērnus atbalstīja vecāki, gan aktīvi uzmundrinot savus jauniešus no malas, gan aktīvi iesaistoties skrējienā. Tāpat lepojamies ar savu treneru komandu, uz kuru vienmēr var paļauties! Lai izdevies, augstiem sportiskajiem sasniegumiem bagāts un veiksmīgs jaunais mācību gads! Tikai kopā mēs esam neuzvarami!» vēl Lielvārdes sporta centra pedagogi.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!