Jauno matemātiķu tops

[ A+ ] /[ A- ]

Noslēgusies mācību olimpiāde jaunajiem matemātiķiem 5.-8.klašu grupā. Sacentās 65 uzvaras pretendenti.

5.klašu grupā pirmo vietu aizsniedza Samanta Kristiāna no Ogres 1.vidusskolas (skolotāja Inta Laicāne). Otrajā vietā ierindojās Ralfs Lipinskis no Ogres 1.vidusskolas (I. Laicāne) un Maija Dimza no Ogresgala pamatskolas (Sandra Kalniņa). Trešo vietu ieguva Jana Travkina no Jaunogres vidusskolas (Irina Kuzmiča), bet atzinību nopelnīja Aleksejs Sonatovs no Jaunogres vidusskolas (I. Kuzmiča) un Kristiāns Zilbers no Meņģeles pamatskolas (Svetlana Gžibovska).

6.klašu grupā pirmo vietu dalīja Ogres 1.viduisskolas audzēkņi Dāvis Kalvāns un Līva Luīze Lancere (Anita Kalnciema). Otrajā vietā – viņas skolasbiedri Rihards Bērtulsons un Lāsma Padedze (A. Kalnciema un I. Laicāne), kā arī Marks Rožkovs no Jaunogres vidusskolas (Irina Jeduša). Atzinību ieguva Jūlija Brokāne no Ogres 1.vidusskolas ( Solveiga Ārmane).

7.klašu grupā pirmais bija Ivans Jānis Binders no Jaunogres vidusskolas (Ludmila Karasjova), otrajā vietā ierindojās Mārtiņš Saulīte no Ogresgala pamatskolas (Vera Krilovska), bet trešo vietu sadalīja Baiba Vecvanaga (Ruta Bernšteine) no Ogres Valsts ģimnāzijas, Liene Griķīte no Ogres 1.vidusskoolas (Inta Ungure) un Una Lokmane no Ogres 1.vidusskolas (I. Ungure). Atzinību nopelnīja Ružena Monastirska no Jaunogres vidusskolas (L. Karasjova), Mārtiņš Raups no Ogres 1.vidusskolas (I. Ungure) un Ģirts Rudzišs (Ogres 1.vidusskola, I. Ungure).

8.klašu grupā pirmo vietu dalīja Ogres Valsts ģimnāzijas skolotājas Ingas Linkumas audzēknes Linda Freimane un Sintija Birģele. Otrajā vietā – Žaklīna Vagoliņa (Ogres Valsts ģimnāzija, I. Linkuma), trešajā – Annija Ābeltiņa no Suntažu vidusskolas (Skaidrīte Andževa). Atzinības rakstu ieguva Iļja Bobrovs no Jaunogres vidusskolas (Argentina Grigorjana).