Jauns Ogres un Ikšķiles novada tūrisma ceļvedis

[ A+ ] /[ A- ]

Izdots jauns Ogres un Ikšķiles novada tūrisma ceļvedis, informē Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras vadītāja Ieva Skutule. Tas ir labs informatīvais materiāls par Ogres un Ikšķiles novadiem, kā arī abu novadu tēla brošūra.

Ceļvedi izdevusi PA «Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra» par Ogres un Ikšķiles novada pašvaldību piešķirto finansējumu. Tā tirāža ir 2000 eksemplāru. Izdevums ir A5 formātā un tajā ir 36 lappuses. Ceļvedī pieejama informācija latviešu un angļu valodās.

Visi tūrisma objekti apkopoti sadaļās «Muzeji un kolekcijas», «Pilis un muižas», «Baznīcas», «Dabas objekti, parki, dārzi, takas», «Pieminekļi un piemiņas vietas», «Amatnieki». Objektu aprakstus papildina krāsainas fotogrāfijas un ģeogrāfiskās koordinātas. Šajā ceļvedī norādīti arī PA «Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra» ieteiktie tūrisma maršruti.

Ceļvedī pieejama informācija par abu novadu teritorijās esošajām naktsmītnēm.  Tāpat izdevumā var atrast informāciju par semināru telpām, pirtīm un viesību telpām, ēdināšanas iespējām un aktīvās atpūtas piedāvājumiem Ogres un Ikšķiles novados. Kā jaunums ceļvedī iekļauta sadaļa «Mēs lepojamies ar.. », kurā var lasīt par unikālo novados. Tūrisma ceļvedis bez maksas pieejams PA «Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra».