Jumpravā noslēdzies vizuālās mākslas konkurss «Brīvība mūsu katra izjūtās»

[ A+ ] /[ A- ]

Jumpravā noslēdzies vizuālās mākslas konkurss «Brīvība mūsu katra izjūtās»

Marta Poga

Februāra beigās, sadarbībā ar Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolu (LNMMS), Jumpravas kultūras nama darbinieki izsludināja vizuālās mākslas konkursu par tēmu «Brīvība mūsu katra izjūtās». Konkursam iesniegti 23 darbi, ko radījuši 18 autori.

Darbus vērtēja LNMMS direktora vietniece mākslā Ilze Cābe, keramiķe, LNMMS keramikas un veidošanas skolotāja Aina Zagorska un Lielvārdes novada kultūras centra Jumpravas kultūras nama vadītāja Zane Skrauča.

Vecuma grupā no 8 līdz 11 gadiem trešo vietu ieguva Roberts Ofmanis ar darbu «Latvija», otrā vieta – Elizabetei Molodcovai ar darbu «Lavandas gaida svētkus» un pirmā vieta Jasmīnai Uzoliņai ar darbu «Mūsu brīvība un piemiņa».

Pieaugušo grupā trešo vietu ieguva Inta Racina ar darbu «Svētku brokastis 4.maija rītā», otrā vieta – Tatjanai Maļinovskai par darbu «Klusā daba ar pīto grozu» un pirmā vieta Paulai Kurmei par darbu «Teika».

Veicinājuma balvas saņems divas jaunās mākslinieces – Marta Medne un Agnese Allena, kuru darbi bija vienīgie savās vecuma grupās. Katrs dalībnieks saņems pateicību par piedalīšanos. Apbalvošana notiks, individuāli sazinoties ar dalībniekiem un ievērojot aktuālos epidemioloģiskos noteikumus.

 

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!