Jumpravas kultūras nams uz laiku mainīs atrašanās vietu

[ A+ ] /[ A- ]

Lai pārvākšanās process notiktu operatīvāk, Jumpravas kultūras nama darbinieki aicina uz oficiālo pārvākšanās talku «Sapako kultūru!»

Jumpravas kultūras nama darbinieki informē, ka saistībā ar Jumpravas pagasta Daugavas ielas 6 ēkas energoefektivitātes projekta realizāciju Jumpravas kultūras nams no 16. līdz 31.maijam apmeklētājiem nebūs pieejams, jo tas uz laiku tiks pārcelts uz citām telpām.

Telpas kultūras nama turpmākās darbības nodrošināšanai atvēlētas Jumpravas pamatskolā. Lai pārvākšanās process būtu pēc iespējas ātrāks, apmeklētāji līdz jūnijam netiks pieņemti, kā arī nenotiks kultūras pasākumi, taču Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirknis savu vietu nemainīs un vēlēt, kā ierasts, varēs Jumpravas kultūras namā.

Līdz ar pārcelšanos tiek atcelta 24.maijā pulksten 19 Jumpravas kultūras namā paredzētā Jumpravas amatierteātra izrāde «Empātija» (pārcelta uz rudeni), kā arī LNMMS Jumpravas audzēkņu diplomdarbu izstāde, kas bija plānota no 14. maija līdz 30. jūnijam.

Jumpravas kultūras nama vadītāja Zane Skrauča norāda, ka, neraugoties uz īslaicīgajām grūtībām, Jumpravas kultūras nama darbība tomēr neapstājas – amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi un kultūras pasākumi notiks Jumpravas pamatskolas aktu zālē, izņemot brīvdabas pasākumus, par kuru norisi būs papildus informācija.

«Jumpravas kultūras namā valda pārvākšanās drudzis – jau ir noņemtas kulises Lielās zāles skatuvei, lai nenoput, izvākta tērpu noliktava, lai kolektīviem nākamās sezonas laikā viss būtu pa rokai, un sakrāmēta aptuveni viena trešdaļa Senlietu istabas! Lai pārvākšanās process notiktu operatīvāk, aicinām uz oficiālo pārvākšanās talku «Sapako kultūru!». To organizēsim 21.maijā no pulksten 15 līdz pulksten 21. Lūgums iepriekš pieteikties, lai varam rēķināties ar talkotāju skaitu un nodrošināt darbu un vēderpriekus ikvienam palīdzētājam!» aicina Jumpravas kultūras nama darbinieki.

Jumpravas kultūras nams līdzšinējā ēkā cer atgriezties 2020.gada sākumā, kad tā būs ieguvusi vizuālu svaigumu, kļuvusi ērtāka, patīkamāka un pievilcīgāka gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

No jūnija Jumpravas kultūras nama darbiniekus varēs sastapt Jumpravas pamatskolā, iepriekš sazinoties (tālrunis 25450061, zane.skrauca@lielvarde.lv vai knjumprava@lielvarde.lv).

Dzintra Dzene

Foto no Jumpravas kultūras nama arhīva