Jumpravas «Bode» ieguvusi jaunu veidolu

[ A+ ] /[ A- ]

Jaunās «Bodes» pārdevējas Iveta Vilcāne (no kreisās), Iveta Bērziņa un Mārīte Pauliņa, kā arī SIA «Māris&Co» īpašnieks Māris Mālmeisters veikala atklāšanā saņēma daudz laba vēlējumu.

Vakar, 7.jūlijā, jumpravieši saņēma vērtīgu dāvanu – durvis vaļā vēra jauns veikals, kurā iespējams iegādāties visu nepieciešamo mājai un dārzam.

Daudzus gadus Jumpravā bija pārtikas veikals ar skanīgu nosaukumu «Bode». Pēdējā laikā bodīte acīmredzami nīkuļoja, līdz tika slēgta. Kā izrādās, tirdzniecībai piemēroto ēku pašā pagasta centrā iegādājusies SIA «Māris&Co», kas tajā iekārtojusi tirdzniecības minicentru «Mājai un dārzam». Uzņēmējsabiedrības valdes priekšsēdētājs Māris Mālmeisters sarunā ar «OVV» atklāja, ka «Bodes» ēkā ir ievērojami palielināta tirdzniecības zāles telpa, kas tagad plešas 220 m2 platībā. Jaunajā veikalā izvietotas apmēram 3 000 dažādu preču – gan instrumenti un darbarīki, gan sadzīves ķīmija un kosmētika, gan makšķerēšanas piederumi un rotaļlietas – visu nemaz nevar uzskaitīt. Tā kā SIA «Māris&Co» jau labu laiku un sekmīgi darbojas būvmateriālu centrs Lielvārdē, jaunatvērtajam veikalam nav nepieciešamas lielas noliktavas telpas – jumpravieši sev vajadzīgos būvmateriālus vai citas preces varēs pasūtīt «Bodē» – jau tajā pašā dienā tās tiks atgādātas.

Jumpravietis Arnis Kolendo mums pastāstīja, ka, ja apģērbus, galantērijas preces, pārtiku un dzērienus Jumpravā arī līdz šim varēja iegādāties bez problēmām, tad pēc naglām, skrūvēm un krāsām bija jābrauc uz citurieni. Ļoti labs veikals ir Lēdmanes pagastā, tomēr savi kilometri līdz tam jāmēro, pie tam – ko darīt ziemā, kad ceļi aizputināti? Tagad problēma atrisināta – nāc tikai un pērc, ko sirds kāro!

Lai arī jaunā veikala atvēršana īpaši reklamēta netika, jau no pulksten 10 cilvēki nāca viens pēc otra un pie kases nepārtraukti bija rinda. Gandrīz katra otrā jumpraviete nāca ar rozes ziediem vai liliju pušķiem rokās – tie tika pasniegti jaunās «Bodes» pārdevējām Ivetai Vilcēnei, Ivetai Bērziņai un Marutai Pauliņai. Uzņēmuma vadītājs Māris Mālmeisters no jumpraviešu puses dzirdēja daudzus sirsnīgus «paldies» par jaunatvērto veikalu, kā arī novēlējumus, lai netrūktu pircēju.

Ritvara Raita foto