Jūnijā atklās velomaršrutu «Ogres upes ieleja – Daugava»

[ A+ ] /[ A- ]

20. un 21.jūnijā tiks atklāts velomaršruts «Ogres upes ieleja – Daugava». Ogres novada pašvaldība aicina pieteikties interesentus, kuri vēlas piedalīties šajā pasākumā.

20.jūnijā velobraucēju pulcēšanās vieta būs pie Mazozolu pagasta pārvaldes, brauciena sākums pulksten 11.00. Maršruta garums – 100 km, ko sporta klases braucēji veiks vienā dienā, bet tautas klases velosipēdisti sadalīs uz divām dienām, pa ceļam iepazīstot Ogres upes ielejas dabu un skatus, kultūrvēsturiskos objektus. 20.jūnija vakarā pēc dušas un vakariņām kempingā būs iespēja ar autobusu aizbraukt uz Plāteres pilskalnu un piedalīties tautiskā Vasaras saulgriežu svinēšanā. 21.jūnijā velobrauciens turpināsies, līdz noslēgsies Ogrē.

Pieteikšanās līdz 18.jūnija pulksten 17.00, rakstot uz e-pasta adresi: info@latvijascentrs.lv. Ja nepieciešams autotransports, lūgums informēt par to organizatorus. Izbraukšana no Ogres 20.jūnijā pulksten 9.00. Nakšņošana kempingā. Līdzi jāņem telts, guļammaiss, tūristu paklājiņš. Ja nepieciešams, lūgums pieteikt transportu šo mantu nogādāšanai kempingā.