Juris Nicišs: «Mūsu drošību veido arī varbūt sākumā šķietami nebūtiskas lietas»

[ A+ ] /[ A- ]

Dzintras Dzenes foto «Likumsargiem darba patiesi netrūkst, bet diemžēl trūkst pašu policijas darbinieku gan Kriminālpolicijas, gan Kārtības policijas nodaļā, » saka Juris Nicišs, aicinot apsvērt iespēju nākt strādāt policijā.

Juris Nicišs: «Mūsu drošību veido arī varbūt sākumā šķietami nebūtiskas lietas»

Dzintra Dzene

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Ogres policijas iecirkņa darbinieki izvērtējuši noziedzības stāvokli pagājušajā gadā savā apkalpojamajā teritorijā un apkopojuši darba rezultātu. Lai gan pērn kopumā uzsākts vairāk kriminālprocesu nekā gadu iepriekš, kriminogēnā situācija nav pasliktinājusies, un iedzīvotāji novados joprojām var justies samērā droši, ar nosacījumu, ja arī viņi paši savā ikdienā ievēro vismaz elementārus piesardzības pasākumus.

VPRRP Ogres policijas iecirkņa priekšnieks Juris Nicišs norāda, ka pagājušā gada policijas darba rezultātus salīdzināt ar iepriekšējo gadu rezultātiem nebūtu īsti korekti, jo aizvadītais gads, tāpat kā šis gads, ir bijis neparasts – savas korekcijas ieviesusi pandēmija Covid – 19.

«Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, arī mums daļēji nācās pārkārtot savu darbu, lielus resursus veltot ne vien noziedzīgo nodarījumu izmeklēšanai, atklāšanai un preventīvajam darbam, bet arī veicot kontroles pasākumus, kā tiek ievēroti dažādi ar Covid – 19 izplatības mazināšanu noteiktie ierobežojumi. Daļā sabiedrības, kas nenopietni uztver šo situāciju, tas varbūt izraisījis neizpratni, bet lielākā daļa sabiedrības šos noteikumus tomēr ievēro,» saka J.Niciršs, piebilstot, ka attiecībā uz Covid – 19 ierobežošanu, likumsargi savā darbā balstās uz Covid – 19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu, kā arī likumu «Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli».

 

Dzintras Dzenes foto Policijas ēkā pēdējā laika aktualitāšu dēļ gaisma gandrīz nekad nenodziest…

Šā raksta apakšvirsraksti:

* Sastādīto protokolu skaits nav pašmērķis;

* Pieaudzis krāpšanas gadījumu skaits interneta vidē;

* Pacienāšana ar narkotikām tiek uzskatīta par šo vielu realizēšanu;

* Aicina ziņot par aizdomīgām personām un auto;

Policijas darbinieki labprāt gaida jaunus kolēģus.

 

Visu rakstu lasiet 26.februāra „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!