– Kā izvairīties no nevajadzīgiem strīdiem?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kā izvairīties no nevajadzīgiem strīdiem?

Rasma, apmeklē valsts iestādi Ogrē:

– Dzīvē visādi ir gadījies: i ar to, i ar to, i ar to. Ar priekšniecību strīdēšanās nav bijusi, bet ar bērniem un mazbērniem notikuši visādi strīdiņi. Biežākais strīda iemesls ir nesavaldība, bet savaldīties izdodas kā nu kuru reizi…

 

Marina Elita Ķēniņa, strādā Ogrē:

– Svarīgas ir komunikācijas prasmes. Ja visu kā pieauguši cilvēki apsēžas un izrunā, tad, manuprāt, strīdiem nevajadzētu būt. Ja negribat strīdēties, tad jāizvairās no cilvēkiem, kam to patīk darīt. Lai strīdas ar kādu citu, nevis ar mani.

 

Lidija Tikiņa no Ciemupes:

– Nevaru iedomāties, kā atbildēt. Neesmu strīdējusies! Ar bērniem un mazbērniem satiekam labi, nav jāstrīdas. Viņi dzīvo Rīgā. Atbrauc ciemos, visi ir priecīgi un laimīgi, neviens nestrīdas. Kaimiņi mums visur labi, arī nav jāstrīdas.

 

Andrejs, strādā arī Ogrei:

– Par strīdēšanos pat negribas domāt. Ja visu dienu strādāju, labāk nē! Esmu pie stūres visu mūžu. Tagad mašīnu ir vairāk, un tās ātrāk skrien. Daudz velosipēdistu, ar elektriskajiem skrejriteņiem brauc, kur vien grib, vestes nav…

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!