– Kā jums ārkārtas situācijas laikā pietrūkst visvairāk?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kā jums ārkārtas situācijas laikā pietrūkst visvairāk?

Terēza no Ogres:

– Nedomāju, ka no šīs situācijas izsludināšanas ir kāds labums. Šie daudzie aizliegumi: nevarēja cimdus nopirkt, roku krēmu… No biežās roku dezinfekcijas āda iekaisusi, bet veikalā roku krēmu nedrīkst pirkt! Šķiet, ka tās ir pārmērības…

 

Renāte Kusiņa no Jaunogres:

– Mūsu ģimenē viss ir, viss ir labi. Bērni apģērbti. Varbūt pietrūkst plašākas socializācijas kopā ar draugiem. Šī laika pluss ir daudzie internetveikali, kas darbojas. Tagad ir lielākas iespējas tikt visam vajadzīgajam klāt.

 

Līvija Bārbale no Ogres:

– Man nepietrūkst nekā, jo tā nekad nav, ka mājās nekā nav. Jā, nevar tikties ar mazbērniem, nevar samīļot, bet pārējo es pieņemu kā pašsaprotamu, jo nevar dzīvē vienmēr spīdēt saule, ir arī mākoņi. Visiem jāsaņemas un jātiek smagumam pāri!

 

Skaidrīte Rītiņa, garāmbraucot Ogrei:

– Pietrūkst ikdienišķu preču un pakalpojumu: apmeklēt frizieri, iegādāties materiālus nelielam mājokļa remontam… Bet visvairāk trūkst konkrētas informācijas par valdības plāniem par to, kā tiks risināta izeja no ekonomiskās krīzes.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!