– Kā jums visvairāk pietrūkst ārkārtējās situācijas laikā? 

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija 

 Kā jums visvairāk pietrūkst ārkārtējās situācijas laikā? 

Edgars Viņķis no Ķeguma:  

 Personiskas komunikācijas – gan ar skolēniem, gan kolēģiem – pedagogiem, kaut gan darbs katru dienu ir patiesi intensīvs. Šonedēļ tiekamies klātienē. Ievērojot noteikto distanci, aktu zālē izveidotajā aplī runājam par attālināto mācību norisi, kompetenču pieeju un citām aktualitātēm. 

 

Valentīna Malnača no Madlienas:  

 Ikdienas gaitās pietrūkst saskarsmes un sadarbības ar kolēģiem. Jautājumi jārisina, lietojot saziņas palīgrīkus. Savai labsajūtai cenšos sportot, nūjoju, strādāju piemājas dārzā, siltumnīcā, sakopju puķu dobes. Žēl, ka uz nenoteiktu laiku jāiztiek bez tautiskajām dejām, līnijdejām un zumbas. 

 

Vita Ervalde no Lēdmanes:  

 Protams, mēs, K.Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas pedagogi, gribētu izmantot tuvākas saskarsmes priekšrocības, jo radošās jomas prasa ciešāku saikni ar audzēkņiem. Skumji, ka tuvākajā nākotnē nenotiks jauno vijolnieku festivālsvairāki konkursi un kultūras pasākumi.  

 

Elita Kaužena no Madlienas:  

 Esmu divu Madlienas līnijdeju grupu vadītāja. Man pašai, jaunajām entuziastēm un seniorēm pietrūkst kustību prieka un radošo soļu. Mazdēls kādu laiku dzīvos Ventspilī… Toties ģimenes dārzs ir pārlaimīgs! Zied puķes, briest veselīgi zaļumi, pat kartupeļi zem plēves jau pieteikušies…  

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!