– Kā mēs šajā sarežģītajā laikā varam viens otram palīdzēt?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kā mēs šajā sarežģītajā laikā varam viens otram palīdzēt?

Juta Kravale no Ogres:

– Vislielākā palīdzība ir netaisīt lielu negativitāti par visu. Negatīvisms ir ļoti liels mīnuss. Finansiālā situācija cilvēkiem varētu būt sarežģīta, tur palīdzēt varbūt ir grūtāk, bet emocionāli mēs spējam kopīgi netaisīt negativitāti.

Jāzeps Zenkēvičs no Ogres:

– Neko tur nevar palīdzēt! Viss grīstē vien iet… Nopērc limonādi vai kaut ko ēdamu, uzēd, galva džinkst kā traka, jo pārtikā ir visāda ķīmija klāt, lai tā manta ilgāk stāvētu un nebojātos. Kur var labu pārtiku nopirkt, kas to zin…

Ingus Barts no Ogres:

– Cilvēkiem jābūt kā cilvēkiem! Satiku paziņu. Viņš stāsta, ka nav darba, ir grūti, tā un tā… Aizgājām uz veikalu, nopirku viņam produktus, ko uzēst. Ko mēs, vienkārši mirstīgie, varam izdarīt? Kā varam, tā viens otram izpalīdzam.

Patricilla no Lielvārdes:

– Manuprāt – šis laiks nav sarežģīts. Viss ir vienkārši: esam cilvēki, turpinām mīlēt, noņemam maskas – gan īstās, gan iedomātās, viens otram uzsmaidām un dzīvojam tālāk! Laiks ir tāds, kāds ir. Galvenais – ko mēs katrs ar to darām…

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!