– Kā mēs varam mazināt klimata krīzi?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kā mēs varam mazināt klimata krīzi?

Ausma Lorena no Pārogres:

– Pavisam vienkārši: apzināti nepiesārņojot apkārtni! Kopš ierobežoja regulāru lielgabarīta atkritumu novietošanu pie māju miskastēm, sākās tās nekārtības. Ko tagad dara? Ar ķerrām ved visu uz mežu. Pie katra krūma ir kaudze…

 

Silvija Andrejeva no Krapes:

– To, ka klimats mainās, var just. Ja ir vējš, tad tas tāds ledains. Vai cilvēks te ko var darīt? Galvenais ir savlaikus silti apģērbties, kad ej no mājas laukā. Neko citu pasākt nevar. Pilnīgi izslēgts! Skaties, kāds laiks ārā, un apģērbies…

 

Valda Apsalone no Ogres:

– Daudz ko varam darīt: ar ķīmiju saudzīgāk, ar plastmasu saudzīgāk… Jo vairāk to visu ražo, jo vairāk tiek izmests, bet viss atkarīgs no audzināšanas ģimenē. Ogrē es dzīvoju nesen. Tā ir ļoti sakopta, klusa, pieklājīga pilsēta.

 

Leons Soms no Ogres:

– Vienā teikumā – jābeidz piesārņot atmosfēra! No fabrikām nāk ārā dūmi, jāliek filtri, bet rūpnieki to negrib darīt, jo dārgi maksā. Automašīnas ir vajadzīgas citādākas, jo oglekļa dioksīda līmenis izmešos ir augsts.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!