– Kā vērtējat medicīnas darbinieku veikumu šajā ārkārtas situācijā?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kā vērtējat medicīnas darbinieku veikumu šajā ārkārtas situācijā?

Juris Graudiņš no Suntažiem:

– Ļoti labi strādā! Labi, ka viņiem pusdienas piegādā. Lai paši neslimo! Cilvēki ir jānodrošina ar potēm, tas ir daudz no svara. Esmu agrāk potējies pret gripu, saņēmis pneimopotes… Tagad pret Covid pote jāgaida. Būtu cerības, lai ātrāk!

Žanna Adamenko no Ķeguma:

– Man grūti vērtēt, jo daudz nesaskaros. Televīziju neskatos vairākus gadus. Ārsti dara to, kas viņiem ir jādara, un tiek galā. Mans vērtējums ir neitrāls, vairāk uz pozitīvu. Es varu lūgt par viņiem Dievu un sūtīt labas domas. Valdība solīja naudu…

Anita Prokopoviča no Lielvārdes:

– Par situāciju es nezinu, no kurienes tādi cipari katru dienu? Pavasarī staigājām bez maskām, bez cimdiem, mums nebija tādi cipari. Tagad bērniem uz dārziņu nevar ne drēbes nopirkt, ne kancelejas preces, vēl kādus zābakus vajag…

Alisa Lazareva no Ķeguma:

– Es nezinu, es pie viņiem neeju. Nezinu, kā viņi ar to visu tiek galā. Varbūt viss labi, varbūt nē… Diez vai masku nēsāšana cilvēkiem ko var palīdzēt. Ko tagad darīt onkoslimniekiem? Kas notiek ar onkoslimību profilaksi?

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!