– Kā vērtējat sētnieku darbu?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kā vērtējat sētnieku darbu?

Helmuts Kaupmanis no Ogres:

– Laiks ir kā ziemā. Sētnieki tiek galā, bet nevar spēt visu sniegu novākt uzreiz, jo tas nāca ļoti daudz. Labi, ka sniegs ir! Daudzi cilvēki tagad nomākti, bet var paskatīties pa logu, un ir gaišums. Baltais vienmēr ir labāk!

 

Žanna Jermaka no Lielvārdes:

– Sētnieki Lielvārdē strādā labi: sniegu tīra, smiltis – gan ne vienmēr, bet kaisa. Ir bijis, kad atkušņa laikā slidenas ielas, bet tas jau reti. Regulāri mazgā un tīra kāpņu telpas daudzdzīvokļu mājām. Mums ir arī kaķu mājas!

 

Kristīne no Ogres:

– Ogrē, Bērzu alejā, strādā ļoti laba sētniece. Par visām Ogres ielām nezinu, nevaru pateikt, kāds tur stāvoklis, pa pagalmiem nestaigāju, neskatos. Ja runa ir par ceļiem, tad slikti tīra. Domāju, ka ceļu tīrīšana netiek laikus organizēta.

 

Vita Dindune no Ogres:

– Ogrē esmu iebraukusi pēc ilgiem laikiem. No rīta ielās redzams liels daudzums sētnieku – sapucēti, atšķirami. Somijā sētniekus praktiski neredz, jo strādā tehnika. Ogrē kopējais skats ir ļoti labs – sirsnīgi un tīri, bet cik tas izmaksā…

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!