Kāpēc seniori vairs nevar lētāk apgriezt matus?

[ A+ ] /[ A- ]

Jūs jautājat – mēs noskaidrojam

Kāpēc seniori vairs nevar lētāk apgriezt matus?

Regīna Krūmiņa, seniore

Rakstu šo rakstu visu pensionāru vārdā, jo mūs satrauc matu apgriešanas pakalpojuma un friziera trūkums jaunajā Sociālajā centrā Upes prospektā.

Man jau no vasaras bija atauguši mati un vēlējos tos apgriezt. Visus šos gadus pie sociālā dienesta darbojās frizētava, kur par lētāku samaksu bija iespējams to izdarīt vai ielikt ilgviļņus. Par to bijām priecīgi, jo mums, pensionāriem, tā pensija ir diezgan maza un daudzi esam trūcīgi.

Es 6.janvārī aizgāju uz jauno Sociālu centru Ogrē, lai nogrieztu matus, bet man pateica, ka pie viņiem frizētavas vairs neesot un iedeva adresi Ogrē, Upes prospektā 18, kur atrodas frizētava «Nojausma». Tur par tādu pašu (lētāku) samaksu griežot matus un liekot ilgviļņus.

Ieejot frizētavā, es jautāju, cik būs jāmaksā. Friziere atbildēja, ka par apgriešanu – no sešiem līdz septiņiem eiro, bet par ilgviļņiem – no 15 eiro. Vēl viņa teica, ka nesaprotot, kāpēc Sociālais centrs visiem pensionāriem, kas grib lētāku pakalpojumu, dod šo adresi. Friziere arī skaidroja, ka viņai, tāpat kā visiem, ir jāmaksā nodokļi un te tiek ņemta tāda pati maksa kā citās frizētavās. Es samaksāju septiņus eiro.

Kāpēc Sociālais dienests tā dara? Kāpēc muļķo pensionārus?

Agrāk Sociālajā dienestā Pārogrē strādājošā friziere teica, ka viņa labprāt darbu turpinātu arī jaunajā centrā Upes prospektā, bet viņai sakot, ka neesot kur pievienot ūdeni, un tāpēc viņai darba vairs tur nebūšot.

Vai tiešām jaunajā, lielajā Sociālajā dienestā Ogrē neatradās neviena istabiņa, kur varētu pievienot ūdeni? Vai turpmāk par pensionāriem netiks domāts? Lai viņi staigā noauguši kā bomži, bet, ja nē, lai maksā kā visi strādājošie?

Lūdzam novada domi palīgā, lai atrisinātu šo jautājumu par lētākas frizētavas ierīkošanu jaunajā Sociālajā centrā Upes prospektā! Mēs, pensionāri, daudzi, daudzi dzīvojam uz nabadzības robežas. Protams – paēdušam to nesaprast.

„OVV” gan noskaidroja, ka senioriem joprojām ir iespēja lētāk apgriezt un ieveidot matus.

Par to lasiet jaunajā „Ogres Vēstis Visiem” numurā!

Laikrakstu pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot kopā ar „Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!