– Kas iemāca vairāk – skola vai dzīve?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kas iemāca vairāk – skola vai dzīve?

Aleksandrs Lisovskis no Ogres:

– Protams, dzīve! Es neteiktu, ka skolas ir īsti pareizi iekārtotas, jo kā skolotāji tur vajadzīgi gan vīrieši, gan sievietes. Vīriešu ir tik maz! Mūsu skolās zēniem nav no kā ņemt paraugu, tāpēc dzīve māca. Ai, kā dzīve māca!

Aleksandrs Andrejevs no Taurupes:

– Gan tas, gan tas! Tagad skolēniem grūti mācīties, jo attālināti nevar iemācīt tā, kā klasē. Kaut gan, esot klasē, jau arī visi nemācās… Man skola ļoti daudz deva, bet tie bija citi laiki. Man iemācīja atbildību par dzīvi, par citiem, par sevi.

 

Jevgenija Vasiļjeva no Ogres:

– Man liekas, ka dzīve. Dzīve sāk mācīt jau tad, kad bērns vēl skolā iet. Kas negrib mācīties, tos vispār nevar iemācīt. Vēlāk – kāda nu kuram tā dzīve būs… Ja dzīve laimīga, kaut ko jau iemācīsies, bet – ja nebūs laimīga?

 

Mārtiņš Malahovskis no Ķeguma:

– Dzīve! Skolās izmācāmies profesiju, ejam strādāt, bet tādu naudu nemaksā, kādu vēlamies, vai darba nav. Skolā mūs iemāca rakstīt un rēķināt, bet pārējo visu mācāmies no dzīves. Piemēram, mammai ir trīs augstākās izglītības, bet strādā ko citu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!