– Kas jums nāk prātā vispirms, domājot par barikāžu laiku?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kas jums nāk prātā vispirms, domājot par barikāžu laiku?

 

Andris Vasioleks no Ogresgala:

– Barikāžu laiku es atceros ļoti labi. Tolaik studēju Rīgā, biju aktīvs un piedalījos visos pasākumos, kuros mūsu tauta cīnījās par Latvijas neatkarības atjaunošanu, tostarp arī sargāju barikādes.

 

Agris Stukāns no Ogres:

– Tas laiks man visvairāk asociējas ar televīzijas raidījumu «Labvakar». Vēl labi atceros to vakaru, kad Rīgas centrā notika šaušana. Tad sajūta bija ļoti neomulīga, var teikt, ka nepatīkama.

 

Edvīns Meinerts no Ogres:

– Barikāžu laikā es strādāju Jaunogres vidusskolā. Pats doties uz Rīgu nevarēju, jo bija jāvada mācību stundas. Sekojām līdzi visiem notikumiem ar televīzijas un radio starpniecību, ļoti cerējām, ka beidzot varēsim dzīvot normālā valstī.

 

Gatis Heidingers no Ciemupes:

– Barikāžu laikā man bija tikai septiņi gadi. Atceros to, ka tēvs devās uz barikādēm, viņš sargāja televīzijas torni Zaķusalā. Mamma un vecmāmiņa ļoti pārdzīvoja toreiz, katru dienu skatījāmies ziņas televīzijā. Es vēl biju pārāk mazs, lai saprastu situācijas nopietnību.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!