– Kas jūs pēdējā laikā visvairāk iepriecinājis?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kas jūs pēdējā laikā visvairāk iepriecinājis?

 

Gatis no Ogres:

– Mani, protams, visvairāk iepriecina mana meitiņa, kurai ir tikai gads un trīs mēneši. Viņa ir mūsu pirmais bērns. Šis meitiņai ir laiks, kad viņa par visu brīnās un priecājas, visu mācās – ļoti skaits bērnības periods.

 

Laura no Ogres:

– Mani ļoti iepriecināja par godu svētkiem tik skaisti izdekorētā Ogre. Priecē tas, ka pilsētas ielas vakaros ir tik jauki izgaismotas, man patīk šī svētku atmosfēra Ogrē, kā arī tas, ka beigusies mājsēde un varam jebkurā laikā droši pastaigāties.

 

Līga, viesojas Ogrē:

– Tik sen nekas nebija svinēts, ka man ļoti patika svinības par godu Latvijas dzimšanas dienai. To mēs nosvinējām gan pie svētku vakariņu galda ar gardu mielastu, gan arī devāmies pie Brīvības pieminekļa, kur bija neaizmirstama gaisotne.

 

Vladislavs no Ogres:

– Reizē ar dzīvesbiedri veseli mēnesi noslimojām ar to ļauno vīrusu, tāpēc tagad ir liels prieks, ka atkal varam iet ārā pastaigāties – elpot svaigu gaisu, baudīt dabu, lieliskos laika apstākļus.

 

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!