– Kas, jūsuprāt, pasauli apdraud visvairāk?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kas, jūsuprāt, pasauli apdraud visvairāk?

Silvija Baumane no Madlienas:

– Neesmu par to domājusi… Apdraud paši cilvēki. Piesārņojam dabu, pēc tam brīnāmies, kāpēc tā ir noticis? Tad viens otru vainojam. Tā tas arī ir! Ko te var darīt? Vajag cienīt citam citu, nevainot otru, bet uzņemties pašam atbildību!

 

Olita Rudzīte no Meņģeles:

– Šobrīd tā ir neveselīgā pārtika. Agrāk cilvēki tik daudz neslimoja kā tagad. Laukos audzēju ekoloģisku pārtiku pašiem. Jo tālāk no pilsētas, jo tīrāks gaiss. Ja mums kaut kas neizaug, maināmies ar kaimiņiem. Draudzenei pilsētā – vienmēr laipni…

 

Velta no Ogres:

– Nesaticība un kari! Kas tagad atkal notiek Izraēlā, Azerbaidžānā… Talibi, amerikāņi… Un mēs paši ne vienmēr esam saticīgi. Māte Terēze mācīja, ka jābūt saticībai ģimenē, tad labestību var iznest ārā. Ja mēs daudzi tādi būtu, tad karu nebūtu.

 

Santa no Ogres:

– Tik dziļš jautājums! Visdrīzāk tā ir cilvēku nezināšana. Kādam ir viedoklis, un viņš domā, ka tas ir vienīgais pareizais. Viņu neinteresē apskatīties, vai viņam ir taisnība? Viņš ir diezgan neiecietīgs pret tiem, kas domā citādi.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!