– Kas veicina jaunu cilvēku vēlmi dzīvot laukos?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kas veicina jaunu cilvēku vēlmi dzīvot laukos?

Kristīne Kārkliņa no Ogres:

– Tās tagad ir attālinātā darba iespējas, ļoti lielu daļu profesiju iespējams veikt mājās no datora. Varbūt jauniešu uzņēmīgums sākt kādu jaunu nodarbošanos laukos. Diezgan daudzi tagad sāk tieši ar uzņēmējdarbību. Tas ir labi.

 

Kārlis no Ogres:

– Tas ir būt tuvāk pie dabas. Ogre jau nav lauki, Ogre ir vairāk pilsēta. Salīdzinot ar Rīgu, te ir svaigāks gaiss, parki un aktivitātes. Te ir infrastruktūra, atpūtas iespējas un viss pārējais. Laukos ir radi. Nereti jau iet smagi, bet visu dzīvi tur nodzīvojuši…

Līga no Ogres:

– Brīvība no pilsētas! Laukos ir vairāk privātuma, dari, ko tu gribi. Pilsētā izej ārā un esi ierobežots: iela, mašīnas… Laukos ārā brīvā dabā, putniņi dzied, dīķī aizej zivtiņu paķer. Labi, ja tuvumā ir pilsēta. Ja desmitiem kilometru, grūti izbraukāt.

 

Laine Strauja no Jaunogres:

– Kā kuram. Ir tādi, kas noguruši no pilsētvides, no pārlieku lielas cilvēku koncentrācijas. Tas vairāk uz Rīgu attiecināms, es – kā ogrēniete – gribu dzīvot gan laukos, gan Ogrē. Mums ir ļoti brīnišķīga pilsēta. Pat nevaru pateikt, kā mums nav!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!