Kaspara Upaciera jeb Ufo vietu ieņēmis Edgars Logins

[ A+ ] /[ A- ]

Pērnā gada pēdējā Ikšķiles novada domes sēdē, 22.decembrī, par deputātu tika apstiprināts «Apvienības Iedzīvotāji» deputāta kandidāts Edgars Logins, kurš ieņēmis Kaspara Upaciera vietu.

«OVV» jau rakstīja, ka pagājušā gada 23.novembrī Ikšķiles novada domē tika saņemts pašvaldības deputāta Kaspara Upaciera («Apvienība Iedzīvotāji») iesniegums, kurā viņš izteicis vēlēšanos atteikties no tautas kalpa pilnvarām. K.Upacieris jau ilgstoši nebija apmeklējis komiteju un domes sēdes, aizbildinoties, ka nevar kavēt savu pamatdarbu «Radio SWH». 22.decembra Ikšķiles novada domes sēdē deputāta mandātu nolikušā K.Upaciera vietā par deputātu tika apstiprināts Edgars Logins, kurš jau pirmajā domes sēdē aktīvi iesaistījās tās darbā. Pamatdarbā jaunais deputāts ir inženieru biroja SIA «Profecto» valdes priekšsēdētājs, kas viņam netraucēšot veikt deputāta pienākumus. Pēc pašvaldību vēlēšanās saņemto balsu skaita uz vakanto deputāta vietu no partijas «Apvienība Iedzīvotāji» E.Logins ar 1079 vēlētāju balsīm bija nākamais visvairāk vēlētāju atbalstītais kandidāts. Pēc deputāta mandāta nolikšanas Ufo turpinās vadīt partiju, jo ir ievēlēts šajā amatā uz diviem gadiem.

«Apvienība Iedzīvotāji», kura Ikšķiles novada domē ieguva piecus no 15 mandātiem un atrodas opozīcijā, nesen jau piedzīvoja izmaiņas – no minētās partijas ievēlētais Ģirts Baķis, kā iemeslu minot «personiskus motīvus», no tās izstājās un ir kļuvis par neatkarīgo deputātu.