Kasparam Bērziņam lieliska precizitāte uzvarā

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē ogrēnieša Kaspara Bērziņa pārstāvētā Panevēžas komanda «Lietkabelis» savā laukumā aizvadīja Lietuvas čempionāta basketbolā spēli, kurā tās pretiniece bija Jonavas vienība «Cbet». «Lietkabelis» svinēja pārliecinošu panākumu ar 88:69, lielisks šajā mačā bija Bērziņš, kurš trāpīja sešus no septiņiem metieniem, kā arī bloķēja trīs pretinieku metienus.

Panevēžas «Lietkabelis» jau pirmajā puslaikā panāca 20 punktu pārsvaru (50:30), bet visā spēlē realizēja 15 no 28 trīspunktu metieniem, svinot uzvaru ar 88:69 (25:12, 25:18, 19:24, 19:15). Kaspars Bērziņš dalīja rezultatīvākā spēlētāja laurus ar Kristupu Žemaiti, gūstot 18 punktus (2p 4/4, 3p 2/3, 1p 4/4). Ogres spēka uzbrucējs 20 minūtēs izcīnīja trīs atlēkušās bumbas aizsardzībā, veica trīs rezultatīvas piespēles, kā arī pārķēra vienu bumbu. Bērziņš pirmo reizi sezonā bloķēja trīs metienus. Ogrēnietis nopelnīja četras personīgās piezīmes, izprovocēja trīs pretinieku pārkāpumus, ieguva +/- rādītāju +18, kā arī nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā – 24.

Ar desmit uzvarām, kas izcīnītas 15 spēlēs, Panevēžas «Lietkabelis» 11 komandu konkurencē ieņem augsto trešo vietu. Priekšā Bērziņa pārstāvētajai komandai ir tikai divi paši titulētākie Lietuvas klubi – Kauņas «Žalgiris» un Viļnas «Rytas».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!