Kasparam Bērziņam lieliska spēle pret «Metropolitans 92»

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

12.janvārī Ogres basketbolista Kaspara Bērziņa komanda «Lietkabelis» (Panevēža) aizvadīja ULEB Eiropas kausa izcīņas 9.kārtas spēli, spēkojoties ar Francijas čempionāta līdervienību «Metropolitans 92». Ar 96:89 uzvarēja panevēžieši, kuru labā ogrēnietis Bērziņš trāpīja piecus tālmetienus, kopumā gūstot 19 punktus.

Mačā pret francūžiem komanda «Lietkabelis» lieliski aizvadīja jau pirmo puslaiku, kuru ar precīzu metienu no laukuma centra noslēdza Vītenis Lipkevičs – 47:44. Rezultatīvo piespēli viņam izdarīja tieši Kaspars Bērziņš, kurš pats otrajā ceturtdaļā bija raidījis pretinieku grozā četrus trīspunktu metienus. Otrajā puslaikā Panevēžas klubs savu pārsvaru saspringtā cīņā ne tikai nosargāja, bet arī palielināja, tiekot pie ceturtās uzvaras – 96:89 (23:21, 24:23, 17:20, 32:25).

Ogrēnietis Kaspars Bērziņš aizvadīja savu šīs sezonas produktīvāko spēli, gūstot 19 punktus (2p. 2/2, 3p. 5/9), izcīnot sešas atlēkušās bumbas, bloķējot divus metienus, kā arī izdarot vienu rezultatīvu piespēli un pārtverot vienu bumbu. Komandas sākumsastāvā laukumā izgājušajam Bērziņam arī viena kļūda un divas personīgās piezīmes.

Rezultatīvāks par pieredzējušo Ogres basketbolistu šajā spēlē «Lietkabelis» rindās bija tikai Dovids Giedraitis, kura rēķinā 25 punkti, arī viņš trāpīja piecus tālmetienus. Komandai «Lietkabelis» šis panākums ļāva turnīra tabulā noķert Francijas čempionāta vadošo klubu «Metropolitans 92». Abas vienības, kas deviņās cīņās tikušas pie četrām uzvarām, tagad turnīra tabulā dala sesto pozīciju.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!