Kaspars Bērziņš iekļauts Latvijas izlases sastāvā

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvara Raita foto Ogrēnietis Kaspars Bērziņš necerēti ātri sadziedējis muskuļa savainojumu – viņš ir gatavs jau šīs nedēļas nogalē palīdzēt Latvijas valstsvienībai.

Kaspars Bērziņš iekļauts Latvijas izlases sastāvā

Ritvars Raits

23.novembrī Latvijas Basketbola savienības (LBS) rīkotajā digitālā tikšanās reizē vīriešu valstsvienības galvenais treneris Roberts Štelmahers paziņoja tos 15 basketbolistus, kuri dosies uz Bosnijas galvaspilsētu Sarajevu, lai 27. un 29.novembrī aizvadītu 2022.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra H grupas spēles pret Grieķiju un Bosniju un Hercegovinu.

Lai arī sākotnēji bija ziņots, ka ogrēnietis Kaspars Bērziņš traumas dēļ valstsvienībai šoreiz palīdzēt nevarēs, viņš jau ir atveseļojies un iekļauts 15 spēlētāju sastāvā.

Latvijas vīriešu izlase pirmajās divās 2022.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs piedzīvoja sāpīgus zaudējumus pret Bosniju un Hercegovinu ar 61:62 un Bulgāriju ar 104:110, šobrīd H grupā atrodoties pēdējā jeb 4.vietā. Bosnijas galvaspilsētā Sarajevā paredzēts sabraukums, kurā Latvija 27.novembrī spēkosies ar Grieķiju, bet 29.novembrī tiksies ar laukuma saimnieci – Bosniju un Hercegovinu. Izlases paplašinātajā sastāvā bija iekļauts arī ogrēnietis Kristaps Dārgais, kurš jau paspējis debitēt mūsu valstsvienībā, bet šoreiz treneri tomēr nolēmuši iztikt bez viņa.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!