Kaspars Upacieris noliek Ikšķiles novada domes deputāta mandātu

[ A+ ] /[ A- ]

23. novembrī Ikšķiles novada domē saņemts pašvaldības deputāta Kaspara Upaciera (Apvienība Iedzīvotāji) iesniegums, kurā viņš izteicis vēlēšanos atteikties no tautas priekšstāvja pilnvarām.

«OVV» sazinājās ar Ikšķiles novada domes priekšsēdētāju Induli Trapiņu (Jaunais laiks), kurš pastāstīja, ka deputāts Upacieris komiteju un domes sēdes nav apmeklējis jau vismaz gadu, aizbildinoties ar to, ka nevar kavēt savu pamatdarbu «Radio SWH». Priekšsēdētājs gan uzskata, ka, ja reiz Upacieris pirms vēlēšanām tik plaši propagandēja, ka ar visu sparu grib iesaistīties pašvaldības darbā, tad jau tās divas reizes mēnesī tomēr varēja rast iespēju pildīt deputāta pienākumus.

«Apvienība Iedzīvotāji» frakcija, kas Ikšķiles novada domē atrodas opozīcijā, nesen jau piedzīvoja izmaiņas – no tās ievēlētais Ģirts Baķis izstājās no partijas un nu ir kļuvis par neatkarīgo deputātu. K.Upaciera vietu domē varētu ieņemt nākamais «Apvienība Iedzīvotāji» kandidāts – Edgars Logins, SIA «Profecto» valdes priekšsēdētājs, ja vien viņš piekritīs.