– Kāds ir šā laika svarīgākais notikums?

[ A+ ] /[ A- ]

Ilga Silaraupa no Ogres:

– Tā uzreiz pat nevaru iedomāties. Elektrība atkal paliks dārgāka, un līdz ar to viss uzreiz paliks dārgāks. Mums septiņas ādas plēš… Mēs neprotestējam, tikai nokaram galvas un ejam tālāk. Kamēr uzkāps uz muguras un nospiedīs līdz zemei. Sen vajadzēja nākt pie prāta!

Nadežda Venediktova no Ogres:

– Dziesmu un Deju svētki! Biļešu nav, bet varbūt skatīšos pa televizoru kopā ar vienu draugu, jo viņš ir latvietis un viņam tur draudzene piedalīsies. Dziesmu un deju svētki ir svarīgs notikums, to šogad visur reklamē. Biju Rīgā, visur karogi… Īpaša sajūta ir tiem, kuri pirmo reizi piedalās.

Edijs Pālens no Ogres:

– Dziesmu svētki, jo tie, tāpat kā Olimpiāde, nenotiek tik bieži. Latviešiem un ārzemniekiem tas ir ļoti svarīgi. Es fotografēšu. Jā, vēl par eiro tuvākajās dienās būs zināms, vai tiešām to ieviesīs. Briselē apstiprinās, variantu nav. Tad būs vieglāk ar visiem aizdevumiem un visu pārējo.

Nils Soms no Lielvārdes:

– Domāju, ka jauniešiem tā ir skolas beigšana. Es beidzu Ogres Valsts tehnikumu un esmu tūrisma pakalpojumu komercdarbinieks. Ogrē ir daudz ko reklamēt – šis pats pilsētas centrs, parki, ļoti daudz kas… Latvijas mērogā Ogre izceļas ar atpūtas iespējām, vairāk gan jauniešiem.