Ķegumā izsludināts konkurss «Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu»

[ A+ ] /[ A- ]

Ķegumā izsludināts konkurss «Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu»

Ķeguma novada pašvaldība interesentus aicina pieteikties šim konkursam kādā no sekojošām kategorijām: «Lauku saimniecība» (Ķeguma novada lauku teritorijā esošas saimniecības, kas veic lauksaimniecisko darbību); «Lauku sēta» (Ķeguma novada lauku teritorijā esošas lauku viensētas); «Tūrisma mītne» (Ķeguma novada lauku tūrisma mītnes); «Individuālā apbūve» (Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas individuālās apbūves); «Mūsu mājas» (Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas daudzdzīvokļu mājas un to teritorijas); «Darba vieta» (Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas iestādes un uzņēmumus).

Pieteikt dalību konkursā var līdz 28.jūlijam. Konkursa dalībnieku var pieteikt jebkurš – pats saimnieks, kaimiņš, draugs vai vienkārši garāmgājējs, kurš pamanījis skaistu, sakoptu vidi. Pieteikumi iesniedzami Rembates, Ķeguma un Birzgales VPVKAC, Ķeguma Tautas namā, Tomes dienas centrā vai sūtāmi elektroniski uz e-pasta adresi: dace.malina@kegums.lv. Pieteikumā jānorāda nominētā īpašuma adrese, saimnieka kontakttālrunis un iesūtītāja kontaktinformācija. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Ķeguma novada pašvaldības mājaslapā www.kegumanovads.lv.

Konkursa vērtēšanas komisija izvērtēt iesūtītos pieteikumus dosies augustā, iepriekš sazinoties ar nominantiem. Konkursa laureāti tiks godināti Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svētku pasākumā Ķegumā. Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. 22010300 (Dace).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!