Ķeguma jauktais koris «Lins» aicina uz koncertu «Kopā būt…»

[ A+ ] /[ A- ]

afisaĶeguma tautas namā 27.janvārī pulksten 19.30 notiks Ķeguma jauktā kora «Lins» koncerts «Kopā būt…», kurā koristi izdziedās savu mīļāko repertuāru, dalīsies pieredzētajā un atklās tālākos plānus, kā arī aicinās būt kopā koncerta neformālajā daļā, informē kora dalībniece Inese Marcinkiana.

Austrumu Jaunais – Ugunīgā Gaiļa gads – iestāsies janvāra nogalē. Dienu pirms šī notikuma kora «Lins» dalībnieki atskatīsies uz paveikto, dalīsies atmiņās par pagājušo gadu krāšņākajiem notikumiem kolektīva dzīvē un atklās šī gada plānus. Katram kolektīvam – lielam vai mazam, jaunam vai pieredzējušam, katru gadu ir jauni mērķi. Tādi ir arī korim «Lins», par kuriem koncertā stāstīs paši dziedātāji un kora vadītāja Maira Līduma. Koncertā koris izpildīs sev mīļas dziesmas no iepriekšējām sezonām Mairas Līdumas vadībā, pie klavierēm – lieliskā kora koncertmeistare Ginta Eisaka. Koncerta skatītāji tiks aicināti palikt arī uz neformālo daļu, kurā būs kopīga sadziedāšanās, izkustēšanās, sarunas pie tējas tases un kora veidotas īsfilmas pirmizrāde, kas tapusi pavisam nesen pašu un skatītāju priekam.

Ja vēlies iepazīt Ķeguma jaukto kori «Lins» tuvāk, iespējams, vēlies kļūt par kora dalībnieku vai vienkārši smelties pozitīvas emocijas, tev noteikti jābūt koncertā «Kopā būt…». Ieejas maksa: plašs smaids.