Ķegumā Priežu un Uzvaras ielā uzsākti asfaltbetona darbi

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Ķeguma novada pašvaldības arhīva Ielu segumu ik pa laikam nepieciešams atjaunot.

Ķegumā Priežu un Uzvaras ielā uzsākti asfaltbetona darbi

Marta Poga

Ceturtdien, 22.jūlijā, SIA «ASFALTBŪVE» un SIA «Ķekava – PMK» darbinieki uzsāka Ķeguma novada pašvaldības asfalta seguma ielu periodiskās uzturēšanas darbus Priežu un Uzvaras ielās.

Līguma ietvaros paredzēts atjaunot asfalta segumu abās ielās, sākot no krustojuma ar Meža/Stacijas ielu līdz Celtnieku ielai, un nomainīt gājēju ietves segumu Priežu ielas posmā.

Plānotais būvdarbu termiņš ir trīs mēneši. Ķeguma novada pašvaldības darbinieki aicina iedzīvotājus būt saprotošiem remontdarbu laikā un atvainojas par sagādātajām neērtībām. Neskaidrību un jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti zvanīt projektu vadītājai uz tālruni 27764018.

Jāpiebilst, ka 5.jūnija Ķeguma novada domes sēdē visi klātesošie deputāti atbalstīja Ķeguma novada domes Iepirkumu komisijas 2020.gada 2.jūnija lēmumu, kurā tika nolemts atzīt par uzvarētāju iepirkumā un ieteikt Ķeguma novada pašvaldības domei slēgt līgumu par Ķeguma novada pašvaldības ceļu un ielu periodiskās uzturēšanas darbiem Ķeguma pilsētas Priežu un Uzvaras ielās ar personu apvienību ««SIA «ASFALTBŪVE» un SIA «Ķekava – PMK»», par kopējo summu 207 207,07 eiro bez PVN.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!