Ķegumā vajadzīgs Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja vietnieks

[ A+ ] /[ A- ]

Ķeguma novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos uz Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja vietnieka amatu. Pretendentu pieteikumi tiks gaidīti un pieņemti līdz 5.martam.

Ķeguma novada pašvaldība uz noteiktu laiku aicina darbā arī muzeja krājumu glabātāju. Piedāvātais atalgojums – 551 eiro mēnesī. Pieteikties iespējams līdz 4.martam.

Ogres novada pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Ķeipenes pamatskolas direktora amatu. Direktors tiks nodrošināts ar labiekārtotu dienesta dzīvokli, atalgojums būs 1000 eiro mēnesī, bet pēc pārbaudes laika izturēšanas viņam pienāksies arī veselības apdrošināšana. Tālr. uzziņām: 65068762 (Ogres novada pašvaldības Personālvadības nodaļa) un 65055382 (Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvalde). Pretendentu pieteikumi tiks pieņemti līdz 4.martam. Vēl Ķeipenes pamatskolā ir vakants arī logopēda amats. Tālr. informācijai: 65033692 vai 65033695. Ogres novada Sociālais dienests izsludinājis konkursu uz sociālā darbinieka un psihologa amatiem, pieteikumi iesniedzami līdz 17.martam. Sociālajam darbiniekam atalgojums būs 880 eiro (pirms nodokļu nomaksas), bet psihologam par nepilnu slodzi (20 stundas nedēļā) paredzēts atalgojums 425 eiro apmērā (pirms nodokļu nomaksas).

Lielvārdes novada pašvaldība izsludinājusi pretendentu pieteikšanos uz būvinspektora palīga amatu, piedāvājot atalgojumu 900 eiro (pirms nodokļu nomaksas). Pieteikumus pieņems līdz 8.marta pulksten 15.00.

Ritvars Raits