Ķegumiete Anna Rozālija Brokāne piedalās konkursā « Minimiss Latvija 2021»!

[ A+ ] /[ A- ]

Ķegumiete Anna Rozālija Brokāne piedalās konkursā « Minimiss Latvija 2021»!

Marta Poga

Annai Rozālijai ir deviņi gadi, un šogad viņa beidza Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 2.klasi. Anna cer uz novadnieku atbalstu viņai tik nozīmīgajā konkursā.

Kā jau īstai latviešu meitenei, viņai patīk sapucēties un mesties jaunos izaicinājumos, tādēļ dalība konkursā «Minimiss Latvija 2021» likās ļoti vilinoša! Šīs būs pavisam jaunas emocijas un jauna pieredze Annas dzīvē!

Anna ir ļoti radoša, aktīva, dzīvespriecīga un mērķtiecīga meitene, tādēļ katru savu ideju cenšas īstenot no visas sirds. Annai ļoti patīk peldēt, slēpot, skrituļot, šūt lellēm drēbes, cept pankūkas un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku.

Ar Annu nekad nav garlaicīgi, jo viņa vienmēr izdomās ko uzspēlēt, ko pāršūt, kādu jaunu eksperimentu uztaisīt, jo viņas radošums ir bezgalīgs.

Nu jau trīs gadus Anna dejo deju studijā «Triumfs» pie Jekaterinas Pihtinas, taču pēdējo gadu ir atklājusi sevī jaunu talantu un hobiju – jāšanas sporta veidu un pagaidām saka tā: «Kad izaugšu liela, tad būšu trenere un mācīšu cilvēkiem jāt ar zirgu»! Jau divus mēnešus Annai mājās ir pašai savs zirgs Arabella, par kuru viņa ļoti rūpējas, baro, tīra, ķemmē un cītīgi trenējas! Anna trenējas Birzgalē pie treneres Klintas Vilcānes un tur viņai ļoti patīk!

Anna visiem vēlas teikt: «Ticiet saviem sapņiem un īstenojiet tos, jo tie patiešām piepildās».

Sekot līdzi, kā Annai veicas «Minimiss Latvija 2021» konkursā varēs Facebook mājas lapā,  https://www.facebook.com/minimisslatvia.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!