Ķeipenē atklāts rotaļu laukums

[ A+ ] /[ A- ]

Ķeipenē atklāts rotaļu laukums

Marta Poga

Pēc Zinību dienas Ķeipenes pamatskolā, klātesot mācību iestādes audzēkņiem, skolas direktorei Agnesei Lepsei un pagasta pārvaldes vadītājam Vilnim Sirsonim, Ķeipenē svinīgi atklāts jaunais rotaļu laukums.  

Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieki informē, ka projekts īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējumu. Projekta kopējās izmaksas ir 17 000 eiro, no kurām projekta attiecināmās izmaksas ir 10 000 eiro. ELFLA atbalsta finansējums ir 90 procenti no projekta attiecināmo izmaksu summas, un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums ir 10 procenti no projekta attiecināmo izmaksu summas. Projekta neattiecināmās izmaksas sedza Ogres novada pašvaldība. Projekta mērķis bija izveidot Ķeipenē bērnu rotaļu laukumu, atbalstot vietējo sabiedrību, nodrošinot bērniem un viņu pieskatītājiem kustības āra vidē, tādā veidā saglabājot vietējās sabiedrības veselību.

Savukārt jaunieši līdzās esošajā basketbola laukumā var uzspēlēt bumbu. Arī šis laukums veidots par ELFLA un pašvaldības finansējumu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!