Klubam «Karatē SEN-E» 3.vieta turnīrā Ozolniekos

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Ogres bērnu klubā «Karatē SEN-E» arhīva Treneris Jevgenijs Ivanovs ar saviem audzēkņiem uz goda pjedestāla Ozolniekos.

Klubam «Karatē SEN-E» 3.vieta turnīrā Ozolniekos

Dainas mammas komentārs: «Daina ir Ogres 1.vidusskolas 5.klases skolniece, kas jau no pirmās klases apmeklē arī Ogres Mūzikas skolu, kur mācās kora klasē, jo vēlējās kādas papildus nodarbes brīvajā laikā. Pēc pāris gadiem sapratām, ka Daina ir ļoti aktīva un enerģiska meitene, tādēļ pēc «sēdošām nodarbēm» meitai pāri vēl paliek ļoti daudz enerģijas. Arī pati Daina vēlējās vēl kādu sporta nodarbību. Tā kā viņas sekmes skolā ir ļoti labas, piekritām, un pēc ilgākiem meklējumiem Daina izvēlējās karatē. Nu jau trešo gadu viņa apmeklē nodarbības Ogres bērnu klubā «Karatē SEN-E». Tur meitenei uzreiz ļoti iepatikās, nebija pat iebilžu pret stingro disciplīnu, jo viņai galvenais ir izkustēties. Liekas, ka sports Dainu uzlādē, jo pat pēc astonu apļu noskriešanas treniņā viņai vēl ir enerģija lēkāt pa batutu un braukt ar velosipēdu. Bet ir reizes, kad nogurums tomēr ņem virsroku. Tajā pašā laikā esam ievērojuši, ka, sākot apmeklēt karatē nodarbības, meitai paaugstinājusies spēja koncentrēties veicamajiem darbiem un pienākumiem ne tikai sportā, bet arī pildot skolas uzdevumus.» «Varam teikt paldies trenerim par uzticēšanos mūsu meitai un doto iespēju piedalīties sacensībās. Sacensībās Daina piedalās regulāri un pēdējā gada laikā gandrīz no katra turnīra atgriežas ar medaļām. Pēdējās sacensībās «OZOLNIEKI-FeelFree 2020» Daina pirmo reizi startēja karatē disciplīnā kumite, kur darbojās ar lielu pārliecību un ieguva 3.vietu. Protams, uztraukums bija gan mammai, gan pašai Dainai, bet, izejot laukumā, Daina aizmirst par uztraukumu, viņa domā tikai par to, kas jādara, un lai visu izdarītu tehniski pareizi. Prieks par sasniegto patiešām bija liels! Tas viss ir iespējams, pateicoties trenera ieguldījumam, stingrajām prasībām un disciplīnai. Treneris bērniem viennozīmīgi  ir autoritāte,» uzsver Dainas mamma.

Trenera palīgs SEMPAI (vecākais karatē skolnieks pēc karatē jostu sistēmas līmeņa) Ralfs Prancāns: «Es turnīrā Ozolniekos darbojos kā trenera palīgs – palīdzēju iesildīties un asistēju sportistiem, kuri piedalījās pirmo reizi. Gandrīz katrs mūsējais spēja izcīnīt kādu godalgotu vietu. Pēc turnīra visi mazie sportisti stāstīja, ka bija ļoti satraukušies, bet es viņus morāli atbalstīju. Pats arī biju satraucies, jo man nācās asistēt līdzās karatē treneriem, kuriem ir vairāk nekā 20 gadu stāžs.»

 

Vairāk lasiet Ogres «KARATĒ SEN-E» trenera Jevgenija Ivanova rakstā 17.janvāra „OVV”.