Ko sola zilā ūdens Tīģera gads?

[ A+ ] /[ A- ]

Interesanti

Ko sola zilā ūdens Tīģera gads?

 

Saskaņā ar Austrumu kalendāru Zilā ūdens tīģera gads sāksies 1.februārī un ilgs līdz 2023.gada 21.janvārim. Kopumā šis ir komunikācijas un partnerības, radošuma, kardinālu pārmaiņu un garīgās attīstības gads. Spilgts, dinamisks, notikumiem bagāts periods. Ideāls laiks, lai sāktu ko jaunu.

Jābūt gataviem pēkšņām pārmaiņām un pagriezieniem. Tīģeris dos spēku un veiksmi spilgtu, nestandarta un progresīvu ideju īstenošanai, kā arī palīdzēs tiem, kas seko saviem sapņiem, vai tā būtu mīlestība, karjera, sporta vai radoši sasniegumi. Bet tiem, kas baidās no grūtībām un nav gatavi krasām pārmaiņām, labāk šo gadu pavadīt klusi. Tātad, ko šis gads sola katrai horoskopa zīmei?

 

Auns

(21.marts–20.aprīlis)

Šis gads Aunam iezīmēsies ar finanšu, karjeras panākumiem, attīstību un labklājību.

No pavasara līdz gada beigām būs smagi jāstrādā. Mīlas lietu jautājumi gan jāatliek uz februāra vidu.

Martā var plānot vērienīgus projektus, līgumu parakstīšanu. Aprīļa sākumā var rasties vēlme, nodarboties ar garīgo attīstību, uzsākt studijas vai mainīt dzīvesvietu. No pavasara vidus līdz oktobra beigām vari mainīt darbu, uzsākt savu biznesu vai meklēt papildu ienākumu avotus.

Finanšu tēma būs aktuāla visa gada garumā. Tas var būt mantojums, aizdevumi vai citi naudas avoti.

Rudens labvēlīgs romantisku attiecībām, saišu stiprināšanai un laulībām.

Aunam par veselību nav īpaši jāsatraucas. Tīģera gadā viņš sajutīs enerģijas pieplūdumu. Jūlija otrajā pusē un augustā ieteicams masāžas kurss, kosmetologa apmeklējums. Oktobrī un novembrī jāievēro saudzējoša diēta un nevajadzētu pārslogot ķermeni ar fiziskām aktivitātēm.

 

Vērsis

(21.aprīlis–21.maijs)

Gads ir pozitīvs, bet nestabils. Ziemas sākumā un rudens beigās var rasties īslaicīgas grūtības dažādās dzīves jomās.

Pirmajā pusgadā Vērsis var satikt mīlestību. Līdz martam var atrisināt ar ārvalstīm saistītus jautājumus (dokumentu un vīzu saņemšana, saziņa ar ārvalstu partneriem).

Laika posmā no pavasara vidus līdz oktobra beigām iespējama pārcelšanās uz citu dzīvesvietu.

Laika posmā no aprīļa beigām līdz jūlija sākumam aktualizēsies jautājums par finansēm: var mainīt darbu, domāt par kredītu ņemšanu un veikt noguldījumus, iegādāties nekustamo īpašumu un citus lielus pirkumus.

Gada beigas būs labvēlīgs periods jauniem sākumiem un dvēseles meklējumiem. Ieteikums: nedzīvo pagātnē un virzies uz priekšu, palīdzēs neatlaidība un mērķtiecība.

Vērsim gandrīz nebūs pamata uztraukties par savu labsajūtu. Planētu ietekmē var ne tikai stiprināt imūnsistēmu, bet arī atgūties no daudzām hroniskām slimībām. Ieteicams izvēlēties dabiskus preparātus un neaizmirstiet par jogu, pareizu uzturu un pozitīvu attieksmi. Jāpievērš uzmanība rīkles zonas stāvoklim (mandeles, vairogdziedzeris), gada otrajā pusē vairāk apdraudēta ir elpošanas sistēma, tāpēc jāizvairās no caurvēja, smēķētājiem jāatmet šis ieradums. Gada beigās var rasties traucējumi nieru darbībā, ja ir tendence veidoties akmeņiem un smiltīm, tad savlaikus jāveic profilaktiski pasākumi.

 

Dvīņi

(22.maijs–21.jūnijs)

Šis būs kāpumu un kritumu gads. Finansiālā situācija būs nestabila, tāpēc jāatturas no riskiem, apšaubāmiem darījumiem. Gads jāvelta pašrealizācijai, garīgai izaugsmei, veselībai (gan fiziskai, gan garīgai). Jāpievērš uzmanība ģimenes attiecībām.

Marta sākumā vari plānot sarunas, tikšanās, līgumu slēgšanu un citus svarīgus notikumus profesionālajā jomā. Neiesaistoties avantūrās un neriskējot ar naudu, šajā laikā iespēja uzlabot finansiālo situāciju.

Laika posmā no maija sākuma līdz jūlija sākumam ieteicams vairāk atpūsties.

Jūlija beigās un augusta sākumā būs iespēja atbrīvoties no pagātnes nastas un spert soli pretī pārmaiņām.

Gada laikā jācenšas mazāk riskēt, lai samazinātu nepatikšanas. Pastāv iespēja tikt apkrāptam.

Nepareizs un ne pārāk veselīgs dzīvesveids var negatīvi ietekmēt gremošanas sistēmu. Februāra beigās ir iespējama ar locītavām un mugurkaulu saistīto slimību saasināšanās. Pavasara beigās īpašu uzmanību ieteicams pievērsiet pārtikas kvalitātei: iespējama saindēšanās. Oktobrī un novembrī veiksmīgas procedūras, kas saistītas ar ķermeņa attīrīšanu no toksīniem. Atbilstība diētai šajā laikā ļaus viegli atbrīvoties no liekā svara.

 

Vēzis

(22.jūnijs–22.jūlijs)

Gada sākumā iespējama laulības šķiršana vai mantas sadale.

Marta sākumā vari plānot svarīgas lietas un risināt juridiskus jautājumus – būs labi rezultāti. Tas ir arī pārmaiņu laiks personīgajā dzīvē – radīsies iespēja satikt cilvēku, kurš radikāli mainīs skatījumu uz dzīvesveidu. Turklāt šis periods ir labvēlīgs izkļūšanai no nebūtiskām un grūtām attiecībām.

No gada sākuma līdz maija vidum, kā arī no oktobra beigām līdz gada beigām labvēlīgs laiks ceļošanai.

No augusta beigām līdz pat gada beigām būs periods, kurā varēs mainīt savu dzīvesveidu un atbrīvoties no visa, kas apgrūtina.

Vēžiem, kuriem ir liekais svars, var rasties veselības problēmas. Zvaigznes iesaka rūpēties par savu veselību pirmajā pusgadā – nepietiekams uzturs un pārslodze darbā var negatīvi ietekmēt imunitāti. Ieteicams dzert vairāk šķidruma un vislabāk, ja tās ir veselīgas zāļu tējas. Meditācija un masāža var palīdzēt mazināt spriedzi, ieteicams sportot. Rudenī nevajadzētu pārslogot mugurkaulu.

 

Lauva

(23.jūlijs–21.augusts)

Februāra vidus ir piemērots laiks, lai uzlabotu savu personīgo dzīvi.

Marta sākumā vēlams ieplānot procedūras organisma darbības uzlabošanai.

Aprīļa beigās un novembra sākumā gaidāmas izmaiņas, kas paātrinās ieilgušo problēmu risināšanu. Maija vidū un oktobra beigās iespējama pārcelšanās, īpašuma iegāde, izmaiņas ģimenē un ar dzīvesvietu saistītos jautājumos.

Veiksmīgs laika posms no maija vidus līdz rudens beigām. Iespējama vēlmju piepildīšanās, ilgi gaidītie ceļojumi.

No augusta līdz pat gada beigām aktīvs darbs komandā, komunikācija ar draugiem.

Lai izvairītos no pārslodzes un dažādām veselības problēmām, ieteicams saglabāt līdzsvaru starp darbu un atpūtu. Var aktualizēties vairogdziedzera problēmas. Ieteicami produkti ar jodu. Tāpat nedrīkst aizmirst par fiziskajām aktivitātēm, jāpievērš uzmanība ēdiena daudzumam un kvalitātei. Vasarā ieteicams baudīt sauli.

 

Jaunava

(22.augusts–23.septembris)

Iespējamas laulības vai šķiršanās, ģimenes pieaugums un citas kardinālas pārmaiņas (iepazīšanās, jaunas attiecības). Šis būs lielu pārmaiņu gads karjerā, statusā un ģimenē.

Februārī un marta sākumā būs īpaši labvēlīgs periods jaunām paziņām, romantiskām attiecībām, mīlestībai un radošumam. Tos zīmes pārstāvjus, kuru attiecības ģimenē ir stabilas, gaida pārmaiņas biznesa sfērā – tā var būt ienesīga līguma noslēgšana vai iepazīšanās ar daudzsološu partneri.

No aprīļa beigām līdz jūlija sākumam labāk pievērsties darbam un karjerai. No maija vidus līdz novembra sākumam iespējama finanšu situācijas uzlabošanās. Tās var būt investīcijas, aizdevumi, mantojums, sponsorēšana, alimenti.

Gada sākumā, ziemā, iespējamas hronisku slimību komplikācijas. Pavasarī rūpīgi jāpaskatās zem kājām – zvaigznes brīdina par lūzumu un sastiepumu iespējamību. Turklāt aprīlis un maijs ir lielisks laiks veco slimību dziedēšanai. Vasarā trauksme un stress var izraisīt alerģiskas reakcijas. Rudenī zvaigznes iesaka no uztura izslēgt pikantos ēdienus un stipros dzērienus. Svarīgi vienmēr labi izgulēties.

 

Svari

(24.septembris–23.oktobris)

Gads būs ļoti aktīvs, un uzmanības centrā būs finanses. Mainīsies ienākumu un izdevumu avoti.

No janvāra beigām līdz marta sākumam aktuāla būs tēma par pārvākšanos, dzīvesvietas maiņu un nekustamā īpašuma iegādi. Ģimenes sastāvā iespējamas izmaiņas. No gada sākuma līdz maija vidum, kā arī novembrī un decembrī priekšplānā izvirzās darbs.

Laika posms no februāra līdz marta vidum iezīmēsies ar jaunu iepazīšanos. Šis ir gaišs laiks mīlas attiecībām.

Marta pirmajā nedēļā tevi gaida pārmaiņas, vērtību pārvērtēšana, peļņas gūšana vai labs ieguldījums.

Augusta sākumā iespējams negaidīts mantojums vai peļņa, sena parāda atgūšana.

Gada otrajā pusē, no maija vidus līdz novembra sākumam, var būt liktenīgas tikšanās (arī lietišķas), jauna mīlestība, bērna, mazbērna piedzimšana. Gada beigās iespējama darba un darbības jomas maiņa.

No maija vidus līdz jūnija sākumam nav ieteicams plānot ko svarīgu.

Svariem īpaša uzmanība jāpievērš veselībai, profilaksei, tad ārstēšanās, atveseļošanās noritēs ātri un bez problēmām. No jūnija līdz novembrim var rasties problēmas ar endokrīno dziedzeru darbību, grūti diagnosticējamas un psihosomatiskas slimības. Piemēram, ilgstošas iesnas, kas liecina par nepatiku pret kādu personu. Un ārstēšana šajā gadījumā nebūs medikamenti, bet gan apzināšanās un piedošana. Šajā periodā jāizvairās no alkohola, sedatīviem līdzekļiem un citām psihotropām zālēm, jo ķermeņa reakcija būs neparedzama. Visu gadu jācenšas ēst mēreni un racionāli. No jūlija līdz septembrim ierobežot pārāk pikantus un treknus ēdienienus. Ļoti var noderēt pozitīva domāšana, relaksējoši jogas vingrinājumi.

 

Skorpions

(24.oktobris–22.novembris)

No janvāra beigām līdz maija vidum, kā arī novembrī un decembrī ir vislabvēlīgākais laiks attiecībām, radošumam, romantiskiem ceļojumiem un bērnu plānošanai. Šajā laikā hobiju var pārvērst par biznesu. Marta sākumā var notikt svarīga iepazīšanās vai tikšanās ar domubiedru, kas novedīs pie pārmaiņām.

Aprīļa sākumā var piepildīties lolotas vēlmes, iespējamas liktenīgas tikšanās un plānu īstenošana.

Var būt laulība vai šķiršanās, tikšanās ar partneri vai jauna mīlestība, toksisku vai izsmeltu attiecību pārtraukšana.

Uzlabojumi finanšu jomā sāksies no augusta beigām. Šajā laikā iespējams saņemt aizdevumus, ienākumus no investīcijām un sponsorēšanu.

Uzkrātā negatīvā enerģija var izraisīt dažādas slimības ne tikai nervu sistēmā, bet skart arī ar to nesaistītas jomas. Sports un rūdīšanās palīdzēs stiprināt organismu kopumā, kā arī pasargās no iespējamām veselības likstām. No februāra ieteicams pārbaudīt mugurkaulu.

 

Strēlnieks

(23.novembris–22.decembris)

No janvāra beigām būs izmaiņas darbā: atlaišana vai jauns amats, sava uzņēmuma atvēršana, vadības vai personāla maiņa. Šis laiks piemērots kaitīgo ieradumu atmešanai.

Marta pirmajā nedēļā iespējami lieli finanšu ieņēmumi: peļņa, mantojums, ienākumi no investīcijām.

No gada sākuma līdz maija vidum, kā arī novembrī un decembrī iespējama nekustamā īpašuma iegāde, pārvākšanās, dokumentu kārtošana. Vasarā un rudenī gaida veiksme radošumā un mīlestībā, iespējams ģimenes papildinājums.

Augusta sākums ir pārsteigumu, ziņu, liktenīgu notikumu, jaunu projektu vai līgumu laiks. Ir iespēja atvērt savu biznesu.

Zvaigznes sola Strēlniekam lielisku veselību. Līdz ar pavasara iestāšanos hroniskas slimības atkāpsies, nostiprināsies imunitāte. Jāizvairās no mazkustīga dzīvesveida, un garastāvoklis vienmēr būs labs. Biežāk jāatrodas dabā. Gada beigās gremošanas sistēma ir apdraudēta, tāpēc jāizvairās no pārmērībām un jāievēro veselīgs dzīvesveids.

 

Mežāzis

(23.decembris–20.janvāris)

Daudzi zīmes pārstāvji satiks mīlestību, iespējams, sagaidīs pēcnācējus. Finanšu jomā stabilitāte un skaidrība.

Marta sākumā iespējami lieli ieņēmumi (peļņa vai veiksmīga līguma noslēgšana).

No maija līdz oktobra beigām labvēlīgs periods ģimenes lietās: sastāva paplašināšana (jauni biedri vai mājdzīvnieki), dzīves apstākļu uzlabošanās, nekustamā īpašuma iegāde. Iespējama dzīvesvietas un darba maiņa uz daudzsološāku, labāk apmaksātu.

Augusta sākumā var būt uzvara konkursā vai laimests loterijā. Taču no augusta beigām daudz darba un pienākumu.

Par sevi var atgādinās arodslimības un hroniskas slimības. Traumatiskākais periods būs no janvāra beigām līdz marta sākumam. Agresīva un riskanta uzvedība var izraisīt roku un plecu locītavu traumas. Februārī un oktobrī jāpievērš uzmanība sirdij, mugurkaulam, endokrīnajai un elpošanas sistēmai. Aprīlī var traucēt galvassāpes un klepus, iespējama pastiprināta nervu uzbudināmība. Jārūpējas par normālu miegu un sabalansētu uzturu. No jūnija līdz septembrim labvēlīgs periods atveseļošanai sanatorijā.

 

Ūdensvīrs

(21.janvāris–19.februāris)

Gads veicinās ģimenes plānu īstenošanu, sevis izzināšanu un vērtību pārvērtēšanu. Otrā puse ir laiks mīlestībai, romantikai un radošumam.

Zvaigznes līdz martam iesaka būt uzmanīgiem finanšu lietās, nav labākais laiks investīcijām. Var nākties kādam palīdzēt vai ziedot naudu. Var gadīties īslaicīgs slepens romāns.

Iespējama dzīvesvietas maiņa, mājokļa paplašināšana, remonta uzsākšana vai nekustamā īpašuma iegāde. Aprīlī iespējama peļņa, dāvanas, darba piedāvājumi.

No gada sākuma līdz maija vidum un arī gada beigās būs labs finansiālais stāvoklis, No maija līdz oktobrim būs komunikācijas, saskarsmes, iepazīšanās periods ar domubiedriem. Iespējami ceļojumi, redzesloka paplašināšana, mācīšanās, prasmju apgūšana un mācību aktivitātes.

Gada laikā būs pārmaiņas profesionālajā sfērā, dzīves mērķu un statusa izmaiņas. Aptumsumu periodā (no aprīļa beigām līdz maija vidum un no oktobra beigām līdz novembra vidum) var notikt negaidīti patīkami notikumi un krasi pavērsieni, piemēram, pārdodot māju vai mainot dzīvesvietu.

No augusta beigām līdz pat gada beigām gaidāmas pārmaiņas mīlestības, romantikas un radošuma jomā. Var būt ģimenes papildinājums un prieks par bērnu panākumiem. Ir arī iespēja uzsākt savu biznesu.

Gada sākumā var attīstīties slimības, kam ir neiropsihisks raksturs un kas rodas kairinājuma, bezmiega, pastāvīga stresa rezultātā. Iekšējā agresija marta sākumā var provocēt situācijas ar traumām nelaimes gadījuma rezultātā. Nervu sistēmas pārslodze pirmajā pusgadā prasīs regulāru atpūtu un relaksāciju. Kopumā būs ļoti grūti atteikties no dzīves prieku pārmērībām – garšīgi pārēdies. Ieteicams dzert daudz ūdens. Oktobrī – novembrī vērts apmeklēt zobārstu.

 

Zivis

(20.februāris–20.marts)

Gads būs veiksmīgs, dāsns un patīkamiem pārsteigumiem bagāts.

No janvāra līdz maija vidum, kā arī gada pēdējos mēnešos būs veiksme biznesā. Veiksme gaida arī mīlestībā un attiecībās, iespējama ģimenes papildināšana. Marta sākumā gaidāmi rezultāti (arī finansiāli) no agrāk paveiktā darba un ieguldītajām pūlēm.

Aprīlis būs ļoti veiksmīgs. Piepildīsies sapņi, īstenosies plāni, kas šķita neiespējami. Veiksies radoši projekti, rakstīšana un dziedāšana.

No maija līdz oktobrim būs peļņa, ienākumu pieaugums.

Aptumsumu periodā (aprīļa beigās un novembra sākumā) iespējami pārsteigumi: svarīgas iepazīšanās un tikšanās, pēkšņa popularitāte, tikšanās ar domubiedriem. Būs daudz jaunu kontaktu, mainīsies vide.

No augusta beigām pirmajā vietā būs ģimene, remonts, darījumi ar nekustamo īpašumu, dzīvesvietas maiņa. Ziemā var rasties nesamērīga apetīte, pavasarī ieteicams ievērosiet diētu un nodarboties ar sportu. Kopumā Zivīm būs grūti palikt objektīvām veselīgu produktu izvēlē, tāpēc ieteicams meklēt palīdzību pie speciālistiem, ieskaitot netradicionālas metodes. Jāiemācās periodiski atpūsties un nepārslogot nervu sistēmu, kas var izraisīt dažādas saslimšanas.

 

Pēc ārzemju interneta resursu materiāliem sagatavoja Dzintra Dzene

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!