Ko vīruss vēlas mums pateikt?

[ A+ ] /[ A- ]

Domāju tā

Ko vīruss vēlas mums pateikt?

Skaidrīte Logina

Valstī ārkārtas situācija, sociālajos tīklos daudzveidīgi viedokļi. Man arī ir viedoklis. Tas gan absolūti nepretendē ne uz kādu zinātnisku pamatojumu – vienkārši domas…

Jau ilgu laiku mūsu sabiedrībā komunikācija starp cilvēkiem izvērtusies vairāk virtuāla. Raugāmies uz savu draugu, kolēģu, domubiedru veiksmēm, priecājamies par tām, dalāmies sasniegumos un tā iedvesmojamies.

Aiz šīm sienām dažkārt ir arī bēdas, skumjas un nelaimes – arī par tām saņemam ziņas. Viss jau ir kārtībā, tikai izpaliek klātbūtne…

Tad nu nejaukais vīruss varbūt ir nevis mākslīgi radīts, bet dabiski radies, lai cilvēks attaptos no skrējiena un atļautu sev pabūt vienam. Lasīju, ka Igaunijā ar vīrusu saslimusi sieviete dienā pa tālruni saņem kaudzēm zvanu, kaimiņi pie durvīm atnes pārtiku… Viņa savā ziņā pat jūtoties pārsteigta par uzmanību, ko nu saņem no līdzcilvēkiem.

Iedomājos – kā tas būtu, ja kādā citā reizē, kam nav sakara ar šo vīrusu, apstātos internets… Varbūt tad kaimiņi, kā senāk, dotos cits pie cita vakarēt… Un sarunas neizpaliktu, vien vairāk koncentrētos uz to cilvēku vajadzībām, kas dzīvo vienkopus.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!