Krīzes zvanu centrs turpina sniegt atbalstu

[ A+ ] /[ A- ]

Krīzes zvanu centrs turpina sniegt atbalstu

Arī šobrīd, kad saasinājusies situācija saistībā ar Covid-19 izplatību un valstī turpinās ārkārtas stāvoklis, Ogres novada (un arī citu mūspuses novadu) iedzīvotāji var saņemt garīgu un emocionālu atbalstu, zvanot uz Ogres novada krīzes zvanu centra tālruni 28004477.

Tajā strādā četri speciālisti – dažādu konfesiju mācītāji –, kuri savas kompetences robežās atbild uz iedzīvotāju zvaniem, sniedz garīgo un emocionālo atbalstu, kā arī apkopo informāciju par krīzē nonākušai personai vai ģimenei nepieciešamo palīdzību un nodod to izskatīšanai Ogres novada krīzes vadības grupai, nodrošinot fizisko personu datu aizsardzību.

Izmaksas, kas saistītas ar Ogres novada krīzes zvanu centra darbību, tiek segtas no Ogres novada pašvaldības budžeta līdzekļiem «Pašvaldības pasākumiem ar Covid-19 izplatību saistītā valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai un pārvarēšanai». 15.oktobra domes sēdē, ņemot vērā strauji pieaugošos Covid-19 saslimstības rādītājus Latvijā, centra darbības termiņš tika pagarināts līdz pat gada beigām.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!